Si e imagjinoni personin siper jush? - 880 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 325102

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 325102

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#21975 ne: 16-05-2013, 13:06:59
Duke me ferkuar shpinen nen dush  :D :D :D

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21976 ne: 16-05-2013, 13:12:03
tani ste imagjinoj dot se jam ne rruge..po perplasem me noi shtyll..neser

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#21977 ne: 16-05-2013, 13:14:26
E imagjinoj te rrezikshme per trafik  :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21978 ne: 16-05-2013, 13:25:12
te rrezikshem per veten dhe ata qe ka perreth ...gjithe kohen me menje ngrejt :P

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#21979 ne: 16-05-2013, 19:25:42
te pa imagjinushme !!!! :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21980 ne: 16-05-2013, 19:37:40
shokun e vulit qe e ka ngrene kucedra   :P

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#21981 ne: 16-05-2013, 20:42:12
kush eshte vuli??? hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21982 ne: 16-05-2013, 20:43:34
e imagjinoj me amnestezi totale

vullkani more

#21983 ne: 16-05-2013, 20:47:52
E imagjonioj te djersitur  :P

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#21984 ne: 16-05-2013, 20:51:35
e imagjinoj me amnestezi totale

vullkani more
             vullkani???nga eshte ky???kosovar???

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#21985 ne: 16-05-2013, 20:57:03
E imagjonioj te djersitur  :P

E imagjinoj tamam "50 shades of Invictus"...s'do kisha gjetur epitet me te pershtatshem :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#21986 ne: 16-05-2013, 20:57:32
Kurse Intrigen e imagjinoj shpirtin binjak te vullkanit :D :P

#21987 ne: 16-05-2013, 21:01:17
Dream e imagjinoj me tuta te ngushta

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#21988 ne: 16-05-2013, 21:06:19
wrong :P

E imagjinoj mes ca turbullira mendimesh :P :D

#21989 ne: 16-05-2013, 21:08:32
Wrong  :S

E imagjinoj te lekundur per me vone...  :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#21990 ne: 16-05-2013, 21:11:27
...te zhytur mes nje merzitje mbremjeje hmmmmm:
come on...have a drink..on me :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#21991 ne: 16-05-2013, 21:12:18
Te qete,e pse eshte tremb nga zjarri :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#21992 ne: 16-05-2013, 21:15:23
 ^o)  ka gjithmone nje here te pare me tha dikush neper shkalle :P

Do vish per darke?? Na merr nje shishe vere rruges  :D bashke me Babyn :D :engjell:

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#21993 ne: 16-05-2013, 21:18:46
Beje mundin e na  e trego n'foto c'ke ne tryeze :D

Behemi shume e do kete zhurme  :D
Sheh tv njekohesisht :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21994 ne: 16-05-2013, 22:52:21
te apasionuar pas klasikes

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#21995 ne: 18-05-2013, 00:47:43
 :)e ngjummm ose gati per gjummm

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#21996 ne: 18-05-2013, 00:50:33
Kurse Intrigen e imagjinoj shpirtin binjak te vullkanit :D :P
   ouuuu ... Ajde ajdeeeee shokun dhe do e pranoja po shpirtinn binjak.......

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21997 ne: 18-05-2013, 07:32:16
cun trim ... :perqafim

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#21998 ne: 18-05-2013, 07:41:35
NE PUNE.


I THEM MORNING :) :)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21999 ne: 18-05-2013, 08:05:37
ne gjum :)

Temat e fundit