Si e imagjinoni personin siper jush? - 880 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301628

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301628

 • Postime: 12234

#21975 ne: 16-05-2013, 13:06:59
Duke me ferkuar shpinen nen dush  :D :D :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#21976 ne: 16-05-2013, 13:12:03
tani ste imagjinoj dot se jam ne rruge..po perplasem me noi shtyll..neser

 • Postime: 12234

#21977 ne: 16-05-2013, 13:14:26
E imagjinoj te rrezikshme per trafik  :D :D

 • Postime: 12743

#21978 ne: 16-05-2013, 13:25:12
te rrezikshem per veten dhe ata qe ka perreth ...gjithe kohen me menje ngrejt :P

 • Postime: 160

#21979 ne: 16-05-2013, 19:25:42
te pa imagjinushme !!!! :P

 • Postime: 12743

#21980 ne: 16-05-2013, 19:37:40
shokun e vulit qe e ka ngrene kucedra   :P

 • Postime: 160

#21981 ne: 16-05-2013, 20:42:12
kush eshte vuli??? hmmmmm:

 • Postime: 12743

#21982 ne: 16-05-2013, 20:43:34
e imagjinoj me amnestezi totale

vullkani more

#21983 ne: 16-05-2013, 20:47:52
E imagjonioj te djersitur  :P

 • Postime: 160

#21984 ne: 16-05-2013, 20:51:35
e imagjinoj me amnestezi totale

vullkani more
             vullkani???nga eshte ky???kosovar???

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#21985 ne: 16-05-2013, 20:57:03
E imagjonioj te djersitur  :P

E imagjinoj tamam "50 shades of Invictus"...s'do kisha gjetur epitet me te pershtatshem :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#21986 ne: 16-05-2013, 20:57:32
Kurse Intrigen e imagjinoj shpirtin binjak te vullkanit :D :P

#21987 ne: 16-05-2013, 21:01:17
Dream e imagjinoj me tuta te ngushta

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#21988 ne: 16-05-2013, 21:06:19
wrong :P

E imagjinoj mes ca turbullira mendimesh :P :D

#21989 ne: 16-05-2013, 21:08:32
Wrong  :S

E imagjinoj te lekundur per me vone...  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#21990 ne: 16-05-2013, 21:11:27
...te zhytur mes nje merzitje mbremjeje hmmmmm:
come on...have a drink..on me :D

 • Postime: 1283

#21991 ne: 16-05-2013, 21:12:18
Te qete,e pse eshte tremb nga zjarri :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#21992 ne: 16-05-2013, 21:15:23
 ^o)  ka gjithmone nje here te pare me tha dikush neper shkalle :P

Do vish per darke?? Na merr nje shishe vere rruges  :D bashke me Babyn :D :engjell:

 • Postime: 1283

#21993 ne: 16-05-2013, 21:18:46
Beje mundin e na  e trego n'foto c'ke ne tryeze :D

Behemi shume e do kete zhurme  :D
Sheh tv njekohesisht :)

 • Postime: 12743

#21994 ne: 16-05-2013, 22:52:21
te apasionuar pas klasikes

 • Postime: 160

#21995 ne: 18-05-2013, 00:47:43
 :)e ngjummm ose gati per gjummm

 • Postime: 160

#21996 ne: 18-05-2013, 00:50:33
Kurse Intrigen e imagjinoj shpirtin binjak te vullkanit :D :P
   ouuuu ... Ajde ajdeeeee shokun dhe do e pranoja po shpirtinn binjak.......

 • Postime: 12743

#21997 ne: 18-05-2013, 07:32:16
cun trim ... :perqafim

 • Postime: 1283

#21998 ne: 18-05-2013, 07:41:35
NE PUNE.


I THEM MORNING :) :)

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#21999 ne: 18-05-2013, 08:05:37
ne gjum :)

Temat e fundit