Si e imagjinoni personin siper jush? - 881 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 325732

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 325732

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22000 ne: 18-05-2013, 08:19:03
NE PUNE.


I THEM MORNING :) :)

ahhhh e shtune sot relaxxxxx

flultren tu pastru pishinen sr do ikim anej me u la

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#22001 ne: 18-05-2013, 17:52:09
Buzburbuqe   :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22002 ne: 18-05-2013, 17:56:09
mbretin e metalit ktu

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#22003 ne: 18-05-2013, 18:44:59
^o)  ka gjithmone nje here te pare me tha dikush neper shkalle :P

Do vish per darke?? Na merr nje shishe vere rruges bashke me Babyn :engjell:
wow cfare kemi kalu? :D...... :perqafim

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#22004 ne: 18-05-2013, 19:42:29
wow cfare kemi kalu? :D...... :perqafim
Kur mi?? :S :S

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22005 ne: 18-05-2013, 20:26:34

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22006 ne: 18-05-2013, 20:30:45
duke pi kafe me komshijen

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22007 ne: 18-05-2013, 20:34:26
po lyen gishtat me manikyr

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22008 ne: 18-05-2013, 20:58:18
po ngacmon gruan e komshiut

#22009 ne: 18-05-2013, 22:25:53
Me buze plot leng

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#22010 ne: 18-05-2013, 23:07:02
te uritur

#22011 ne: 18-05-2013, 23:08:45
Permbys mbi krevat me kembet e ngritura  :P

Dukesh bukur pitu  ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#22012 ne: 18-05-2013, 23:09:35
lol

duke u marr me FB e imagjinoj ket

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#22013 ne: 18-05-2013, 23:10:19

#22014 ne: 18-05-2013, 23:11:56
LoL

Ne frymemarrje te thelle dhe me mendje te ngritur

#22015 ne: 18-05-2013, 23:13:06
Smu nda ky pasioni ik ere cun anej nga bacja tulipaneve  :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#22016 ne: 18-05-2013, 23:14:58


Soli bukurosh me balluke mo,por ketu i ka prere :)
C'te bej une kam faj? :P

#22017 ne: 18-05-2013, 23:19:14
Ehhh shyqyr o Pasion qe mu referove ma n'fund

Ty te imagjinoj pak don kishot por e rendesishmja eshte qe je idealist  ^o)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#22018 ne: 18-05-2013, 23:23:44
Tulipanet e kane fajin :P :D

E imagjinoj duke bere endrra per te jetuar ne ndonje metropol evropian :)

#22019 ne: 18-05-2013, 23:27:20
Ne fakt endrra per euro po por jo metropol...

Ty ne fakt te imagjinoj qe ke nevoje per pak.pasion si ne kohet e rinise por kohe te tjera kto shoku...

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#22020 ne: 18-05-2013, 23:30:27
C'rini more :D
Tashme presim plakjen e vdekjen :P
Te ngaterruar ne mendime e imagjinoj me planet e tij!

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#22021 ne: 18-05-2013, 23:31:44
Te sigurt

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#22022 ne: 18-05-2013, 23:33:23
Sheh  qarte e ma qarte e ,,,,,,,,,,,!

Librat e kane fajin :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#22023 ne: 18-05-2013, 23:34:20
Pa buke rri pa libra jo :P

#22024 ne: 18-05-2013, 23:36:15
Eh Pasion Pasion si si re njehere ne shenje ne imagjinatat per personin tim bre :P

Burre ne moshe dhe giovanil ne mendime  :engjell:

Temat e fundit