×
Hyrja
Profili

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301419

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301419

 • Postime: 12743

#22000 ne: 18-05-2013, 08:19:03
NE PUNE.


I THEM MORNING :) :)

ahhhh e shtune sot relaxxxxx

flultren tu pastru pishinen sr do ikim anej me u la

 • Postime: 266

#22001 ne: 18-05-2013, 17:52:09
Buzburbuqe   :P

 • Postime: 12743

#22002 ne: 18-05-2013, 17:56:09
mbretin e metalit ktu

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#22003 ne: 18-05-2013, 18:44:59
^o)  ka gjithmone nje here te pare me tha dikush neper shkalle :P

Do vish per darke?? Na merr nje shishe vere rruges bashke me Babyn :engjell:
wow cfare kemi kalu? :D...... :perqafim

 • Postime: 1283

#22004 ne: 18-05-2013, 19:42:29
wow cfare kemi kalu? :D...... :perqafim
Kur mi?? :S :S

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#22005 ne: 18-05-2013, 20:26:34

 • Postime: 12743

#22006 ne: 18-05-2013, 20:30:45
duke pi kafe me komshijen

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#22007 ne: 18-05-2013, 20:34:26
po lyen gishtat me manikyr

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#22008 ne: 18-05-2013, 20:58:18
po ngacmon gruan e komshiut

#22009 ne: 18-05-2013, 22:25:53
Me buze plot leng

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#22010 ne: 18-05-2013, 23:07:02
te uritur

#22011 ne: 18-05-2013, 23:08:45
Permbys mbi krevat me kembet e ngritura  :P

Dukesh bukur pitu  ;)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#22012 ne: 18-05-2013, 23:09:35
lol

duke u marr me FB e imagjinoj ket

 • Postime: 1283

#22013 ne: 18-05-2013, 23:10:19

#22014 ne: 18-05-2013, 23:11:56
LoL

Ne frymemarrje te thelle dhe me mendje te ngritur

#22015 ne: 18-05-2013, 23:13:06
Smu nda ky pasioni ik ere cun anej nga bacja tulipaneve  :D

 • Postime: 1283

#22016 ne: 18-05-2013, 23:14:58


Soli bukurosh me balluke mo,por ketu i ka prere :)
C'te bej une kam faj? :P

#22017 ne: 18-05-2013, 23:19:14
Ehhh shyqyr o Pasion qe mu referove ma n'fund

Ty te imagjinoj pak don kishot por e rendesishmja eshte qe je idealist  ^o)

 • Postime: 1283

#22018 ne: 18-05-2013, 23:23:44
Tulipanet e kane fajin :P :D

E imagjinoj duke bere endrra per te jetuar ne ndonje metropol evropian :)

#22019 ne: 18-05-2013, 23:27:20
Ne fakt endrra per euro po por jo metropol...

Ty ne fakt te imagjinoj qe ke nevoje per pak.pasion si ne kohet e rinise por kohe te tjera kto shoku...

 • Postime: 1283

#22020 ne: 18-05-2013, 23:30:27
C'rini more :D
Tashme presim plakjen e vdekjen :P
Te ngaterruar ne mendime e imagjinoj me planet e tij!

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#22021 ne: 18-05-2013, 23:31:44
Te sigurt

 • Postime: 1283

#22022 ne: 18-05-2013, 23:33:23
Sheh  qarte e ma qarte e ,,,,,,,,,,,!

Librat e kane fajin :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#22023 ne: 18-05-2013, 23:34:20
Pa buke rri pa libra jo :P

#22024 ne: 18-05-2013, 23:36:15
Eh Pasion Pasion si si re njehere ne shenje ne imagjinatat per personin tim bre :P

Burre ne moshe dhe giovanil ne mendime  :engjell:

Temat e fundit