Si e imagjinoni personin siper jush? - 882 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 325795

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 325795

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#22025 ne: 18-05-2013, 23:36:54
Me lap top nder gjunje mbi krevat :P

#22026 ne: 18-05-2013, 23:42:01
Jo jo si jul cesari shtrire ne krahun e kolltukut ku ne ane ka tanoline te vogel me rrush hahaha dhe jo me.lap por me tel

E imagjinoj ne gjendje kritike, te duhet te fillosh urengjent sport dhe te degjosh ca muzike house techno trance  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#22027 ne: 18-05-2013, 23:45:25
kshu :P


#22028 ne: 18-05-2013, 23:49:05
kshu :PEksplorator eeeee

Ty te imagjinoj me brecka tani...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22029 ne: 19-05-2013, 00:41:12
me nje gote vere te kuqe dhe duke degjuar ne sfond muziken e prefetuar

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#22030 ne: 19-05-2013, 18:39:38
te sapo zgjuar nga gjumi :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#22031 ne: 19-05-2013, 21:11:23
Duke prit oret,,,,,ne vazhdim.

#22032 ne: 19-05-2013, 22:32:52
Duke prit nai pjeshke ti japi nai tuf lule LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22033 ne: 19-05-2013, 22:45:43

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#22034 ne: 19-05-2013, 23:11:34

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22035 ne: 19-05-2013, 23:42:46
te kendshem.

#22036 ne: 20-05-2013, 00:05:15
E imagjinoj epshmadhe... moshe e keqe kjo ne fakt  :P

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#22037 ne: 20-05-2013, 00:41:38
bal 3d

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22038 ne: 20-05-2013, 01:50:32
ne pritje

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22039 ne: 20-05-2013, 08:06:28
I dhembin kembet.. :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22040 ne: 20-05-2013, 09:53:46
te sakye

#22041 ne: 20-05-2013, 09:58:30
Te shtrire

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22042 ne: 20-05-2013, 09:59:15
ulur

#22043 ne: 20-05-2013, 10:01:09
e deshiruar per  :perqafim tim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22044 ne: 20-05-2013, 10:05:11
sa.modest je zemer..... :P

duke pare per mdonje mesazh te mdryshem

#22045 ne: 20-05-2013, 10:06:57
jam zemer jam :P

duke thithur aromen ne e vetes ne shtratin e saj...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22046 ne: 20-05-2013, 10:08:05
duke ma bo corap krevatin

#22047 ne: 20-05-2013, 10:09:44
mbi mua ne shtratin e saj...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22048 ne: 20-05-2013, 10:12:51
duke mbyllur syte qe endrra te marr kuptim

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#22049 ne: 20-05-2013, 13:56:01
e merzitur nga kjo vap e poshter :D

Temat e fundit