Si e imagjinoni personin siper jush? - 883 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 325748

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 325748

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22050 ne: 20-05-2013, 13:58:02
misterioz

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22051 ne: 20-05-2013, 13:58:58
enigmetare

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#22052 ne: 20-05-2013, 13:59:15
si flutur ne mision :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22053 ne: 20-05-2013, 14:00:52
te rikrhyer me motive te reha

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22054 ne: 20-05-2013, 14:03:56
tu u shtriq per shtate pale qejfe

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#22055 ne: 20-05-2013, 14:04:37
i riktyer per qefin tim dhe pa asnje lloj motivi :Dintrigante me keq nga intriga :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22056 ne: 20-05-2013, 14:06:10
intriga qe thur intriga intriguese

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#22057 ne: 20-05-2013, 14:07:07
intriga intrigon intriguesen e intriguar :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22058 ne: 20-05-2013, 14:08:18
intriguesi tenton te intrigoj nje intrigante intriguese por pa sukses

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#22059 ne: 20-05-2013, 14:09:33
intriguesi u mundua te intrigoj intriguesen e intriguar duke e intriguar fikss sic duhet !!! :P

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22060 ne: 20-05-2013, 15:16:05
kupa me kapak .kupa pa kapak.

me nje cilinder ne koke

#22061 ne: 20-05-2013, 15:32:17
me shapka me gisht

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#22062 ne: 20-05-2013, 15:36:48
kupa me kapak .kupa pa kapak.

me nje cilinder ne koke
   me krahe te shkruar :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22063 ne: 20-05-2013, 15:51:38
shkopi magjik i eshte thyer  :(

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#22064 ne: 20-05-2013, 19:48:41
te paimagjinueshme e imagjinoj :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#22065 ne: 20-05-2013, 19:55:27
 :) :) :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#22066 ne: 20-05-2013, 19:57:38
 :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22067 ne: 20-05-2013, 22:18:19
klas woman

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22068 ne: 20-05-2013, 22:19:17
te clodhur

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22069 ne: 20-05-2013, 22:20:25
hic si re ne te

te qete

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22070 ne: 20-05-2013, 22:21:14
Te qete :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22071 ne: 20-05-2013, 22:22:14
ne kerkim te se panjohures

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22072 ne: 20-05-2013, 22:25:37
me pizhama

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22073 ne: 20-05-2013, 22:26:51
ne pritje te pergjigjeve qe ndoshta nuk vijne kurre

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22074 ne: 20-05-2013, 22:29:00
jo..se ke gjet..
po mendon..kush shkon neser ne pune

Temat e fundit