Si e imagjinoni personin siper jush? - 884 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 315017

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 315017

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22075 ne: 20-05-2013, 22:30:08
une do shkoj

kete e imagjinoj ne pritje

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22076 ne: 20-05-2013, 22:32:42
te shohim ne Shtator.
duke menduar cfar do vesh neser.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22077 ne: 20-05-2013, 22:33:51
e kam menune gati

duke menduar cte gatuaj neser

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22078 ne: 20-05-2013, 22:39:13
oo sa me lodh ai mendim.

kjo e ka bere  dreken per neser.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22079 ne: 20-05-2013, 22:40:20
lesh kam bo

kjo ne dileme me veten nese.duhet a jo

#22080 ne: 20-05-2013, 22:43:12
Fiks ashtu  ;)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22081 ne: 20-05-2013, 22:44:12
duke kenduar

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22082 ne: 20-05-2013, 22:44:33
aspak ashtu sic duket me keq akoma

per sol

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22083 ne: 20-05-2013, 22:44:59
duke kenduar

duke prit serenaten e sol lol

#22084 ne: 20-05-2013, 22:46:01
Hahaha

Duke qeshur

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22085 ne: 20-05-2013, 22:47:24
sa kot ja fute

duke nigju muzike me kufje ne vesh...e duke tall meneten knej

noten kalamaja...vzhd ju lojen

#22086 ne: 20-05-2013, 22:49:00
Duke veshur kemishen e nates qe I rri bukur  hmmmmm:

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22087 ne: 20-05-2013, 23:01:14
Soli naten
Duke i kendu goces  qingjin e vogel...ika ele una. :perqafim

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#22088 ne: 22-05-2013, 11:45:15
....mikpritese ..... :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22089 ne: 22-05-2013, 11:46:52
shume te embel.dhe te kendshem

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#22090 ne: 22-05-2013, 11:50:01
....jane me fat ata qe e kan prane.... :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22091 ne: 22-05-2013, 11:57:12
e imagjinoj te gjindshem dhe shume te dashur me ata qe ka per zemer.... :perqafim

#22092 ne: 22-05-2013, 13:57:46
e imagjinoj te gjindshem dhe shume te dashur me ata qe ka per zemer.... :perqafim

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22093 ne: 22-05-2013, 14:23:54
Duke me telefonuar :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#22094 ne: 22-05-2013, 15:59:04
Biiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiipppppppp..... :D :D :D

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22095 ne: 22-05-2013, 16:15:08
S'ka njeri..iku. :P

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#22096 ne: 26-05-2013, 22:43:55
Intelegjente

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22097 ne: 26-05-2013, 22:44:26
kavalier :)

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22098 ne: 26-05-2013, 22:55:26
Sweet..

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#22099 ne: 26-05-2013, 23:02:39
Njera  ne listen nder me te hijshmet ketu.

Serish bujare eshte treguar natyra!

Pasion di c'ka thote :)

Temat e fundit