Si e imagjinoni personin siper jush? - 22 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301621

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301621

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 05-07-2007, 18:15:49
ah moj burbuqe :D

e mirë moj fizkisht doja te thoja por mbi te gjithë e mirë shpirterisht edhe inteligjente mbi të gjitha :D

Sot kam veshur cisme(tem 16 grade ) një bluze e hapur me te lidhur kështu ne mes ngjyrë jeshile e zënë a gur kali vallahi jam keq me percakimin e ngjyrave..dhe xhinse Armani..vdes për to unë :D

Epo mire, pervec cizmeve (qe s'ma priste mendja se behar elbete) s'ma priti mendja keq jo. Intuite Cupke Korcare moj ti. ;)

 :perqafim

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#526 ne: 05-07-2007, 18:29:09
E imagjinoj si nje person qe luften per ate qe do.. ;)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 06-07-2007, 12:55:03
si ne nje dj shum i fort i trent haha!! :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 06-07-2007, 12:59:32
thume thekthi ...mbi 170 cm tipare geshtenje ,me buze eksituese e gjoksin mesatar po te ngritur,syte kafe ne gri,cik e mbushur aq sa per te shtuar lezetin dhe urine e meshkujve .....

#529 ne: 06-07-2007, 13:02:02
ahahaah ahahahahahah ahahhaahha ky te ben biografine direkt LOL LOL

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 06-07-2007, 13:04:37
hahahahahahahahahah ahahhahahaahhahahah ahahahahaha
aahahahahhahahahaha hha!! o kuuk hahahahahahah!¨nejse jam e gat 1.74 e gjoks kam shum valla!!!!! e tjeret krejt i ki dit bravoooooo!!! :perqafim

#531 ne: 06-07-2007, 13:06:11
ahahaha po qe se ato jane buzet e tua..hallal goce :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull

#532 ne: 06-07-2007, 13:07:58
epo nejse se genjeni ju gocat te gjitha gjoksin e madh e keni ju,po ishte 3 behet i madh po ishte 2 thoni kam gjoks sjam keq :d

po ti lola qeke per mu mi goce ,se bera pershkrimin e femres time ideale hahahahaha

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#533 ne: 06-07-2007, 13:07:59
ahahaha po qe se ato janë buzët e tua..hallal goce :D


flm shummmm!kuku shka kam hek me bo ket foto haha!!! a je ti ne foto!¨shum e bukur buzqeshjen e ambel!!!!!!

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 06-07-2007, 13:08:54

flm shummmm!kuku shka kam hek me bo ket foto haha!!! a je ti ne foto!¨shum e bukur buzqeshjen e ambel!!!!!!
me verte te tuat...o t'hengsha buzet e ti befsha copa  :D

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 06-07-2007, 13:09:04
epo nejse se gënjeni ju gocat të gjitha gjoksin e madh e keni ju,po ishte 3 bëhet i madh po ishte 2 thoni kam gjoks sjam keq :d

po ti lola qeke për mu mi goce ,se bëra pershkrimin e femres time ideale hahahahaha


hahahah flm shummm¨¨ eeeee mu me ka dikush tjeter nafak heheh!!!

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull

#536 ne: 06-07-2007, 13:16:33

hahahah flm shummm¨¨ eeeee mu më ka dikush tjetër nafak heheh!!!

e di e di ja kam bere ekspertizen gjithe gocave te forumit e sgjeta asnje single hahahaha

 lum ai qe lepin thith e kafshon ato buzet e avatarit te loles...

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#537 ne: 06-07-2007, 13:22:23
e di e di ja kam bërë ekspertizen gjithë gocave te forumit e sgjeta asnjë single hahahaha

 lum ai qe lepin thith e kafshon ato buzët e avatarit te loles...

hehehe o flm shummmmmmmmmmm!!!!!! valla lum asht ka ban mir se pe din.... heh te pershendes shummm!!!

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull

#538 ne: 06-07-2007, 13:25:27
un ngela tuj imagjinu sa thekthi o lola e tuj pas zili
nj'at qe don kjo e kjo dreq as e ven ujt n'zjarr me m'ba pershkrim.... :d

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#539 ne: 06-07-2007, 13:27:39
un ngela tuj imagjinu sa thekthi o lola e tuj pas zili
nj'at qe don kjo e kjo dreq as e ven ujt n'zjarr me m'ba pershkrim.... :d

haha e pe don do uj???? se nshta qezohesh!¨hej une ika se 100 pun po me presin hehe!¨kalo bukur :perqafim

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 06-07-2007, 13:29:04
pacim kalo mir edhe ti ....

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 06-07-2007, 18:25:58
Kete tani e imagjinoj duke imagjinuar vajza me buze te plota e te lengshme dhe me gjoks te plote e te zhdervjelle, e duke u bere gati per t'i...  :S :P :D  :S

 • Postime: 12234

#542 ne: 06-07-2007, 20:35:08
Keq. :D (avatari i ka fajet e jo une  :D)

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 06-07-2007, 22:02:22
qy ky!!!E mua? :-[

 • Postime: 4261

#544 ne: 07-07-2007, 17:06:04
Këtë tani e imagjinoj duke imagjinuar vajza me buzë te plota e te lengshme dhe me gjoks te plotë e te zhdervjelle, e duke u bërë gati për t'i...  :S :P :D  :S

Po të me kishe then mua këto fjale ...kush e di se çfarë do të qerosja unë ty sot ....:D sepse vdes për goca qe kan buzë  dhe gjokse te plota   :love: :Dp.S. Këtë lart e imagjinoj goce te përkryer :D

 • Postime: 1580

#545 ne: 07-07-2007, 17:07:24
Kete e imagjinoj duke enderru  :P

 • Postime: 4261

#546 ne: 07-07-2007, 17:11:48
Kete lart e imagjinoj duke qeshur dite e nete ...pa u ndalur biles edhe ne gjum :D

 • Postime: 1580

#547 ne: 07-07-2007, 17:16:05
U ca imagjinate te zhvilluar qe paske :D :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#548 ne: 07-07-2007, 17:17:08
e imagjinoj, Qik te menqur, e bukur dhe e forte.

 • Postime: 1580

#549 ne: 07-07-2007, 17:18:48
Shume te nxet e imagjinoj :D

Temat e fundit