Si e imagjinoni personin siper jush? - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 325091

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 325091

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 05-07-2007, 18:15:49
ah moj burbuqe :D

e mirë moj fizkisht doja te thoja por mbi te gjithë e mirë shpirterisht edhe inteligjente mbi të gjitha :D

Sot kam veshur cisme(tem 16 grade ) një bluze e hapur me te lidhur kështu ne mes ngjyrë jeshile e zënë a gur kali vallahi jam keq me percakimin e ngjyrave..dhe xhinse Armani..vdes për to unë :D

Epo mire, pervec cizmeve (qe s'ma priste mendja se behar elbete) s'ma priti mendja keq jo. Intuite Cupke Korcare moj ti. ;)

 :perqafim

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#526 ne: 05-07-2007, 18:29:09
E imagjinoj si nje person qe luften per ate qe do.. ;)

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 06-07-2007, 12:55:03
si ne nje dj shum i fort i trent haha!! :D

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 06-07-2007, 12:59:32
thume thekthi ...mbi 170 cm tipare geshtenje ,me buze eksituese e gjoksin mesatar po te ngritur,syte kafe ne gri,cik e mbushur aq sa per te shtuar lezetin dhe urine e meshkujve .....

#529 ne: 06-07-2007, 13:02:02
ahahaah ahahahahahah ahahhaahha ky te ben biografine direkt LOL LOL

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 06-07-2007, 13:04:37
hahahahahahahahahah ahahhahahaahhahahah ahahahahaha
aahahahahhahahahaha hha!! o kuuk hahahahahahah!¨nejse jam e gat 1.74 e gjoks kam shum valla!!!!! e tjeret krejt i ki dit bravoooooo!!! :perqafim

#531 ne: 06-07-2007, 13:06:11
ahahaha po qe se ato jane buzet e tua..hallal goce :D

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#532 ne: 06-07-2007, 13:07:58
epo nejse se genjeni ju gocat te gjitha gjoksin e madh e keni ju,po ishte 3 behet i madh po ishte 2 thoni kam gjoks sjam keq :d

po ti lola qeke per mu mi goce ,se bera pershkrimin e femres time ideale hahahahaha

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#533 ne: 06-07-2007, 13:07:59
ahahaha po qe se ato janë buzët e tua..hallal goce :D


flm shummmm!kuku shka kam hek me bo ket foto haha!!! a je ti ne foto!¨shum e bukur buzqeshjen e ambel!!!!!!

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 06-07-2007, 13:08:54

flm shummmm!kuku shka kam hek me bo ket foto haha!!! a je ti ne foto!¨shum e bukur buzqeshjen e ambel!!!!!!
me verte te tuat...o t'hengsha buzet e ti befsha copa  :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 06-07-2007, 13:09:04
epo nejse se gënjeni ju gocat të gjitha gjoksin e madh e keni ju,po ishte 3 bëhet i madh po ishte 2 thoni kam gjoks sjam keq :d

po ti lola qeke për mu mi goce ,se bëra pershkrimin e femres time ideale hahahahaha


hahahah flm shummm¨¨ eeeee mu me ka dikush tjeter nafak heheh!!!

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#536 ne: 06-07-2007, 13:16:33

hahahah flm shummm¨¨ eeeee mu më ka dikush tjetër nafak heheh!!!

e di e di ja kam bere ekspertizen gjithe gocave te forumit e sgjeta asnje single hahahaha

 lum ai qe lepin thith e kafshon ato buzet e avatarit te loles...

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#537 ne: 06-07-2007, 13:22:23
e di e di ja kam bërë ekspertizen gjithë gocave te forumit e sgjeta asnjë single hahahaha

 lum ai qe lepin thith e kafshon ato buzët e avatarit te loles...

hehehe o flm shummmmmmmmmmm!!!!!! valla lum asht ka ban mir se pe din.... heh te pershendes shummm!!!

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#538 ne: 06-07-2007, 13:25:27
un ngela tuj imagjinu sa thekthi o lola e tuj pas zili
nj'at qe don kjo e kjo dreq as e ven ujt n'zjarr me m'ba pershkrim.... :d

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#539 ne: 06-07-2007, 13:27:39
un ngela tuj imagjinu sa thekthi o lola e tuj pas zili
nj'at qe don kjo e kjo dreq as e ven ujt n'zjarr me m'ba pershkrim.... :d

haha e pe don do uj???? se nshta qezohesh!¨hej une ika se 100 pun po me presin hehe!¨kalo bukur :perqafim

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 06-07-2007, 13:29:04
pacim kalo mir edhe ti ....

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 06-07-2007, 18:25:58
Kete tani e imagjinoj duke imagjinuar vajza me buze te plota e te lengshme dhe me gjoks te plote e te zhdervjelle, e duke u bere gati per t'i...  :S :P :D  :S

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#542 ne: 06-07-2007, 20:35:08
Keq. :D (avatari i ka fajet e jo une  :D)

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 06-07-2007, 22:02:22
qy ky!!!E mua? :-[

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#544 ne: 07-07-2007, 17:06:04
Këtë tani e imagjinoj duke imagjinuar vajza me buzë te plota e te lengshme dhe me gjoks te plotë e te zhdervjelle, e duke u bërë gati për t'i...  :S :P :D  :S

Po të me kishe then mua këto fjale ...kush e di se çfarë do të qerosja unë ty sot ....:D sepse vdes për goca qe kan buzë  dhe gjokse te plota   :love: :Dp.S. Këtë lart e imagjinoj goce te përkryer :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#545 ne: 07-07-2007, 17:07:24
Kete e imagjinoj duke enderru  :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#546 ne: 07-07-2007, 17:11:48
Kete lart e imagjinoj duke qeshur dite e nete ...pa u ndalur biles edhe ne gjum :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#547 ne: 07-07-2007, 17:16:05
U ca imagjinate te zhvilluar qe paske :D :D

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#548 ne: 07-07-2007, 17:17:08
e imagjinoj, Qik te menqur, e bukur dhe e forte.

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#549 ne: 07-07-2007, 17:18:48
Shume te nxet e imagjinoj :D

Temat e fundit