Si e imagjinoni personin siper jush? - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 315018

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 315018

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#575 ne: 07-07-2007, 18:37:31
Kete e imagjinoj se si ia ben dreken gruas. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#576 ne: 07-07-2007, 18:43:38
Edhe kta lart ashtu e imagjinoj une...sepse ja ka zene bishtin nuk po e le te levize kohet e fundit :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#577 ne: 07-07-2007, 18:47:22
Kete lart e imagjinoj  ne ndjekje te buburecave,per te siguruar darken per vete. :D LOL

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 07-07-2007, 20:15:53
Kte lart e imagjinoj ulur para kompjuterit me kembet perpjet mbi tavoline, me një cigare ne një dorë dhe duke u krujt me doren tjetër LOL :P

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 07-07-2007, 21:01:02
Kesaj lart ja imagjinoj syte Krystal krejt

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#580 ne: 08-07-2007, 22:04:53
Kete e imagjinoj te nxehur nga vapa dhe gati per t'ju futur nje noti te marre ne det. :d

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#581 ne: 09-07-2007, 13:43:40
Me thene te drejten kete siper e imagjinoj goce te bukur dhe pak tip mendjemadhe :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#582 ne: 09-07-2007, 13:45:05
Charlin e imagjinoj kopuk :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#583 ne: 09-07-2007, 13:48:16
He erdhe ti ee ..:D


Kete lart e imagjinoj lejlek :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#584 ne: 09-07-2007, 13:49:46
Kete siper e imagjinoj pelikan :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#585 ne: 09-07-2007, 13:51:52
Kjo siper nuk ka lidhje me avatarin qe ka nxjerre :P

#586 ne: 09-07-2007, 13:52:53
Ujk :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#587 ne: 09-07-2007, 14:03:35
Yll  ;)

#588 ne: 09-07-2007, 14:04:38
engjel :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#589 ne: 09-07-2007, 14:11:52
Te bukur :D

#590 ne: 09-07-2007, 14:12:40
puntor..

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 09-07-2007, 15:51:06
Me brire  :P

#592 ne: 09-07-2007, 16:26:44
me kembe :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#593 ne: 09-07-2007, 19:09:22
kte lart e imagjinoj dreqke, shakaxheshe qe ja terheq vemendjen te gjithve dhe e amel si rrush  ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#594 ne: 09-07-2007, 20:41:49
Skam cfare te imagjinoj tek kjo siper sepse si yll eshte :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 10-07-2007, 15:27:39
Kete e imagjinoj te shkathet, capken dhe qe vdes shume pas gocave, sidomos ato capkenet dhe lozonjaret. :)

#596 ne: 11-07-2007, 14:25:03
kete siper nje vajze te zgjuar dhe shume tip

#597 ne: 11-07-2007, 14:29:14
zemer :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#598 ne: 11-07-2007, 14:29:46
Si shpirt  :perqafim

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#599 ne: 11-07-2007, 14:30:18
Nje vajze qe eshte merzitur per vendlindjen.

Temat e fundit