Si e imagjinoni personin siper jush? - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 325751

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 325751

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 11-07-2007, 16:26:27
Kte lart e imagjinoj te fortë, trim, dhe garip LOL


P.S.  Po të duket Charlie femër me duket..avash se mos e kapesh pa dashje LOL

#601 ne: 11-07-2007, 18:53:13
kinge

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 12-07-2007, 05:49:47
Kete tani e imagjinoj te kenaqur ne kulm, te vaposur dhe pak te nxire nga plazhi, gati per te bere akoma me shume pushime, ama.

:perqafim Mishel dhe Befsh Qejf andej, edhe per mua. ;)

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#603 ne: 19-07-2007, 17:24:17
kte siper e imagjinoj,duke ber dashuri ne shtat pal qeife. :)

#604 ne: 19-07-2007, 17:37:04
kte e imagjinoj si me e pas burre knej verdalle ka forumi. se vallaj ne jeten reale edhe me ma fal nuk e majsha me shume se 2 ore. hahaha

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#605 ne: 19-07-2007, 19:26:59
Kete lart e imagjinoj ashtu si eshte ne avatar asgje me ndryshe :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 19-07-2007, 20:15:40
Kete e imagjinoj duke shtriqur kembet mire e mire e duke marre nje sy gjume por vallaj s'e kap dot gjumi, nga vapa e madhe. LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 19-07-2007, 20:24:32
Kete larte e imagjinoj si nje te dashuruar thelle ..

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 19-07-2007, 20:32:45
Kete e imagjinoj si tip romantiku qe per momentin eshte merzitur pak (ngaqe s'ka c'te beje) dhe po kalon kohen ne net.

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#609 ne: 20-07-2007, 13:16:22
Kete siper e imagjinoj "kronaxhie" tipike. (?)

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 20-07-2007, 13:16:36
Kte e imagjinoj shume terheqese...sublime :-)

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 20-07-2007, 13:17:48
mendova per elegancen jo per ty ujku po ku me dole ti se...!
 E ty te imagjinoj ...UJK as me shume as me pak  :D

#612 ne: 20-07-2007, 13:18:09
kete e imagjinoj anonime ne kulm haha

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 20-07-2007, 13:22:41
Ty te imagjinoj tamam franceze :D

#614 ne: 20-07-2007, 13:24:53
jo jo jam 100% shqiptare. vazhdoj te te imagjinoj anonime. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 20-07-2007, 13:29:38
Si me imagjinon tani?

#616 ne: 20-07-2007, 13:33:23
ta thashe.

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 20-07-2007, 13:37:19
me rendesi eshte te mos ndryshosh mendje  :D

#618 ne: 20-07-2007, 13:39:55
imagjinate eshte. anonime mbetesh.

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 20-07-2007, 13:45:39
jo gjithmone hmmmmm:

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#620 ne: 20-07-2007, 13:52:23
Eshte e vertete :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 20-07-2007, 13:53:57
ashtu eshte  :S

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#622 ne: 20-07-2007, 14:32:58
njerzit qe jane anonime duhet te kene shume pseudonime. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 20-07-2007, 14:34:11
 hmmmmm:

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#624 ne: 20-07-2007, 14:42:42
LOL LOL LOL

Mendohu mendohu se do ja gjesh fillin.  :D :P

Temat e fundit