Si e imagjinoni personin siper jush? - 25 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301520

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301520

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 11-07-2007, 16:26:27
Kte lart e imagjinoj te fortë, trim, dhe garip LOL


P.S.  Po të duket Charlie femër me duket..avash se mos e kapesh pa dashje LOL

#601 ne: 11-07-2007, 18:53:13
kinge

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 12-07-2007, 05:49:47
Kete tani e imagjinoj te kenaqur ne kulm, te vaposur dhe pak te nxire nga plazhi, gati per te bere akoma me shume pushime, ama.

:perqafim Mishel dhe Befsh Qejf andej, edhe per mua. ;)

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#603 ne: 19-07-2007, 17:24:17
kte siper e imagjinoj,duke ber dashuri ne shtat pal qeife. :)

#604 ne: 19-07-2007, 17:37:04
kte e imagjinoj si me e pas burre knej verdalle ka forumi. se vallaj ne jeten reale edhe me ma fal nuk e majsha me shume se 2 ore. hahaha

 • Postime: 4261

#605 ne: 19-07-2007, 19:26:59
Kete lart e imagjinoj ashtu si eshte ne avatar asgje me ndryshe :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 19-07-2007, 20:15:40
Kete e imagjinoj duke shtriqur kembet mire e mire e duke marre nje sy gjume por vallaj s'e kap dot gjumi, nga vapa e madhe. LOL

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 19-07-2007, 20:24:32
Kete larte e imagjinoj si nje te dashuruar thelle ..

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 19-07-2007, 20:32:45
Kete e imagjinoj si tip romantiku qe per momentin eshte merzitur pak (ngaqe s'ka c'te beje) dhe po kalon kohen ne net.

 • Postime: 1460

#609 ne: 20-07-2007, 13:16:22
Kete siper e imagjinoj "kronaxhie" tipike. (?)

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 20-07-2007, 13:16:36
Kte e imagjinoj shume terheqese...sublime :-)

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 20-07-2007, 13:17:48
mendova per elegancen jo per ty ujku po ku me dole ti se...!
 E ty te imagjinoj ...UJK as me shume as me pak  :D

#612 ne: 20-07-2007, 13:18:09
kete e imagjinoj anonime ne kulm haha

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 20-07-2007, 13:22:41
Ty te imagjinoj tamam franceze :D

#614 ne: 20-07-2007, 13:24:53
jo jo jam 100% shqiptare. vazhdoj te te imagjinoj anonime. :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 20-07-2007, 13:29:38
Si me imagjinon tani?

#616 ne: 20-07-2007, 13:33:23
ta thashe.

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 20-07-2007, 13:37:19
me rendesi eshte te mos ndryshosh mendje  :D

#618 ne: 20-07-2007, 13:39:55
imagjinate eshte. anonime mbetesh.

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 20-07-2007, 13:45:39
jo gjithmone hmmmmm:

 • Postime: 1460

#620 ne: 20-07-2007, 13:52:23
Eshte e vertete :P

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 20-07-2007, 13:53:57
ashtu eshte  :S

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#622 ne: 20-07-2007, 14:32:58
njerzit qe jane anonime duhet te kene shume pseudonime. :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 20-07-2007, 14:34:11
 hmmmmm:

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#624 ne: 20-07-2007, 14:42:42
LOL LOL LOL

Mendohu mendohu se do ja gjesh fillin.  :D :P

Temat e fundit