Si e imagjinoni personin siper jush? - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 315019

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 315019

#625 ne: 20-07-2007, 14:51:59
se ky e gjeti por gjate rruges e humbi. haha. ky siper o tip i vecante. steriotip ne llojin e tij. hahaha

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 20-07-2007, 14:54:58
po shihet ...

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 20-07-2007, 15:26:00
Këtë sipër e imagjinoj "kronaxhie" tipike. (?)

Ca eshte kronaxhie ore ti?! Oj ky, po na shpik fjale te reja ne gjuhen Shqipe.


P.S. Dhe tipike s'jam, never! LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 20-07-2007, 15:27:34
Kte e imagjinoj shumë terheqese...sublime :-)


Faleminderit e dashur per komplimentin, dhe meqe ti je ajo nen postimet e mia, ty te imagjinoj lozonjare dhe te embel, tamam si ajo lepurushja e bukur tek avatari jot. ;)

#629 ne: 20-07-2007, 15:34:43
eleganca kronaxhie per kulture te pergj. nuk eshte fjale e re shqipe. bile bile daton qe nga lashtesia. e qe do te thote. me pak fjale qe ben furce. qe te kreh bishtin. qe te ben elozhe. tashi me vend apo pa vend per kete pyet autorin e fjales. hahaha.    e imagjinoj brenda kufijve te normave.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 20-07-2007, 15:45:52
eleganca kronaxhie për kulturë te pergj. nuk është fjale e re shqipe. bile bile daton qe nga lashtesia. e qe do të thotë. më pak fjale qe bën furce. qe te kreh bishtin. qe te bën elozhe. tashi me vend apo pa vend për këtë pyet autorin e fjalës. hahaha.    e imagjinoj brenda kufijve te normave.

Faleminderit qe ma shpjegove fjalen. Mund te jete fjale e lashte e Shqipes, por une s'e kam degjuar asnjehere, drejt me thene. Ndoshta e perdorni me shume andej nga Shqiperia e Mesme, nuk e di.  hmmmmm:


P.S. Dhe jo, nuk jam dakort me autorin, jo 100%.


-----------------------------------


Ah po Mishelin e imagjinoj pak me nerva sot, por nga ana tjeter te gezuar pasi mberriti fundjava. :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#631 ne: 20-07-2007, 15:48:57
Kete lart e imagjinoj sharmante ..dhe pak e djersitur nga vapa :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 20-07-2007, 15:50:00
Hahahaha Charlie, te dyja jam, edhe sharmante edhe ca e djersitur nga vapa. LOL

Kete siper e imagjinoj ne humor dhe gati per te dredhur nje cigare qe ta shoqeroje me ndonje teke te forte. ;)

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 20-07-2007, 16:01:33
Flm Eleganca  :perqafim

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 20-07-2007, 16:02:55
Flm Eleganca  :perqafim

Me nder qofsh. S'ka perse.  :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#635 ne: 20-07-2007, 16:03:43
Kete lart e imagjinoj...terheqs e ,atraktive dhe shum te zojen :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 20-07-2007, 16:04:51
Kete e imagjinoj capken ne kulm dhe nje cike, fare pakez Don Zhuan. LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#637 ne: 20-07-2007, 16:06:48
Hahah..cfare imagjinate :D kete lart e vazhdoj ta imagjinoj te djersitur :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 23-07-2007, 11:17:49
Kete lart e imagjinoj dhe me te djersitur krah Elegances  LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#639 ne: 23-07-2007, 12:49:18
kete e imagjinoj lepurushe femer. :P :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#640 ne: 23-07-2007, 13:24:45
pse paska lepurushe mashkull re'

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 23-07-2007, 14:08:30
po ka lepulush  :)

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 23-07-2007, 14:49:39
a ki gjet ti lepulush pel veti a?

#643 ne: 23-07-2007, 14:53:09
simpatik :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 23-07-2007, 15:01:34
punetore

#645 ne: 23-07-2007, 15:07:49
vallahi sot u zhdepa mire ne pune.....aq jam lodhur,kush me beson se :(

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 23-07-2007, 15:33:28
une t'a besoj ngase sod skam prekur gje me dore lol

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 23-07-2007, 16:20:33
a ki gjet ti lepulush pel veti a?
Po bulat nuk jane bash lepulusha si femlat po ka te tille  hmmmmm:

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#648 ne: 23-07-2007, 16:44:03
Po bulat nuk janë bash lepulusha si femlat po ka te tillë  hmmmmm:
megjithate ti nuk heqen dore kollaj e

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 23-07-2007, 17:05:54
 :D

Temat e fundit