Si e imagjinoni personin siper jush? - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 315508

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 315508

#700 ne: 26-07-2007, 14:13:21
kete siper e imagjinoj nje djale me goxha sens humori.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#701 ne: 26-07-2007, 18:41:31
Kete e imagjinoj me syze sikur fundi i teglles. :D

#702 ne: 26-07-2007, 18:44:11
Kete e imagjinoj Topless ne plazh   LOL LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#703 ne: 26-07-2007, 18:51:06
bottomless  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#704 ne: 26-07-2007, 18:53:38
E imagjinoj me kallash ne dore. :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#705 ne: 26-07-2007, 18:54:31
ma mir me kallash se me alet sikur ty se ashtu nuk mbrohet atdheu  :D

#706 ne: 26-07-2007, 18:56:06
kete e imagjinoj sikur i ka ra zjarri ne koke dhe tu ja mshu vrapit.... :D :D :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#707 ne: 26-07-2007, 18:57:30
Kta hiq nuk e imagjinoj dot diten. :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#708 ne: 26-07-2007, 18:59:10
kete imagjinoj me koke te rruar sa shume e apasionuar qe duket te jete pas flokeve

#709 ne: 26-07-2007, 18:59:16
pse re ca ndodh!!!!..me imagjinoke noten heeeee  :D :D :D :D


Lefterin e imagjinoj te lodhur e te rrakapitur nga gjithe ajo stervitje qe ka bo sot gjithe paraditen.... :D :D :D

#710 ne: 26-07-2007, 19:00:41
leje se e bome sallate imagjinaten...merrn i te gjithe kai piru dhe suluni....hahahaha

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#711 ne: 26-07-2007, 19:02:13
Une sulem me shpate. :D
..E imagjninoj kete sikur te ishte sallate. :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#712 ne: 26-07-2007, 19:02:24
une do marr shkopin tim se ate e preferoj ma shume   :D :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#713 ne: 26-07-2007, 19:02:25
këtë e imagjinoj si dredhez mendova mishelin

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#714 ne: 26-07-2007, 19:04:01
Kete e imagjninoj si peshkun ne fertere. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#715 ne: 26-07-2007, 19:17:12
ty ne skare si cope mishi  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#716 ne: 26-07-2007, 19:20:16
Prape e imagjinoj duke mi lare komt kjo. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#717 ne: 26-07-2007, 19:23:50
edhe ne fertere edhe kembet s'ka

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#718 ne: 26-07-2007, 19:26:16
E imagjinoj pastaj ate uje tu e pi kjo. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#719 ne: 26-07-2007, 19:32:29
pse kaq i mire kishe ti  :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#720 ne: 26-07-2007, 19:35:35
Imagjino njihere se sa i mire jam. :D

#721 ne: 26-07-2007, 19:46:12
po ti e imagjinove......


kete siper e imagjinoj sikur i ka marre ajer koka

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#722 ne: 26-07-2007, 20:36:22
kjo sikur te kete mbetur pa fryme  :D
deshiron artificiale re  hmmmmm:

#723 ne: 26-07-2007, 20:38:05
boja vetes....


ky shume i genjen mendja... :D :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#724 ne: 27-07-2007, 01:18:05
jo re, veq desha te tregoj se kam dhene testin e ndihmes se pare un e :D :D

Temat e fundit