Si e imagjinoni personin siper jush? - 30 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301548

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301548

#725 ne: 27-07-2007, 01:22:37
kete e imagjinoj infermier:D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 27-07-2007, 01:23:52
pse re nuk thua gjinekolog se .. LOL

#727 ne: 27-07-2007, 01:27:48
sepse gjinekologu nuk te ben frymarrje artificiale!    ky po vuan egon profesionale

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 27-07-2007, 01:29:03
e kush ta tha ty qe gjinekologu s'ben frymemarrje profesionale LOL

#729 ne: 27-07-2007, 01:32:32
artificiale se profesionalen e ka profesion ai jo ti.   ky vazhdon te vuaj dilemen te/ jete ky apo ai

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 27-07-2007, 01:34:11
qarrte po shihesh se nuk je vizituar asnjehere tek ai  :D

#731 ne: 27-07-2007, 01:38:03
jo cne edhe kur linda djalin doktor kisha ujkun dhe mami arushen. hahahaha   ky siper e imagjinoj ne rritje e siper. naten. :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 27-07-2007, 01:40:30
hajde me ymer djali, e te kete ngjare nga babai ishalla  :D

#733 ne: 27-07-2007, 01:41:36
hahaha. atij i ngjan kopje.     

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#734 ne: 27-07-2007, 01:44:00
jo per diq, por duhet te jete burre ama  :)

 • Postime: 12234

#735 ne: 27-07-2007, 19:45:27
Kete e imagjinoj duke u qelluar nga gocat me hisla. :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#736 ne: 27-07-2007, 23:19:11
cfare jane ato hisla ti don zhuanito?  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#737 ne: 28-07-2007, 20:39:00
kete siper se imagjinoj fare .....kush eshte ky mer vlla ....
me thoni a ja vlen ta imagjinoj :D

Hajde hajde kur te kthehet Lisa paska plot me ja zene vendin Leftos meduket :D

 • Postime: 12234

#738 ne: 28-07-2007, 20:45:59
Me permendi kush apo cfare? :D :D

Kush mi ja zon vendin Leftos? :P..Se le une vendin aq lehte joooo.

Kete lart e imagjinoj duke me bere masazh na plazh. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 28-07-2007, 20:55:24
prapa dere paske qene mor edepsez.......

kete siper e imagjinoj net pa gjume duke e rimenduar me mijra here nese duhet apo jo te takoje lisen dhe nuk i druhet aspak asaj kafes qe do harxhoje por atij masazhit qe mund te kthehet i gjakshem :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 28-07-2007, 20:56:36
këtë sipër se imagjinoj fare .....kush është ky more vlla ....
me thoni a ja vlen ta imagjinoj :D

Hajde hajde kur te kthehet Lisa paska plot me ja zënë vendin Leftos meduket :D
Lisa (ne boten e cudirave apo :D)
une jam i pa imagjinueshem, i paparashikueshem, une .. hehe
shiko une sjam zevendesues, dhe askush s'mund t'a zere vendin tim se jam unik, jam nje, i vetem dhe ate  ;) :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 28-07-2007, 21:02:40
i dashur ajo e botes se cudirave eshte liZa une jam liSa si qeni komshies sime ose MonaLiSa zgjidh ke te duash nuk me mbetet hatri

Une nuk thashe se do te te zere kush karrigen i dashur por se ti do ti zesh vendin dikujt tjeter

Nejse ti qenke i papare

 • Postime: 12234

#742 ne: 28-07-2007, 21:04:12
prapa dere paske qenë mor edepsez.......

këtë sipër e imagjinoj net pa gjume duke e rimenduar me mijra herë nëse duhet apo jo te takoje lisen dhe nuk i druhet aspak asaj kafes qe do harxhoje por atij masazhit qe mund te kthehet i gjakshem :D
hahhahah...Tekne thojn testia thyhen ne ruge për ujë. :D..Kshtu qe sado qe është  pergjakshme e kam rreziku,vetëm se jam ka i  ngjej orët se kur du me u pergjak. ;) :D

#743 ne: 28-07-2007, 21:05:03
Kam pate deshire ta shoh dhe jo ta imagjinoj :perqafim(por e hengra keq kete radhe dhe jam i pamundur edhe per ca kohe hmmmmm:

#744 ne: 28-07-2007, 23:07:10
O Wili po cke mo burre i dheut..na ke tremb teme me teme ke folur per e hengra...fol me shkoqur cke ?

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 28-07-2007, 23:12:13
i dashur ajo e botës se cudirave është liZa unë jam liSa si qeni komshies sime ose MonaLiSa zgjidh ke të duash nuk me mbetet hatri

Unë nuk thashë se do të te zere kush karrigen i dashur por se ti do ti zesh vendin dikujt tjetër

Nejse ti qenke i papare
paj provova de dhe un te te imagjinoj tash qy...
dhe shih atje lart ku ceka se "nuk jam zevendesues" pra nuk e zevendesoj aske ok  :D ;)

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 29-07-2007, 00:31:33
te pazevendesueshem

 • Postime: 12234

#747 ne: 29-07-2007, 20:33:59
Kte e imagjinoj si shume genjeshtare. :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 29-07-2007, 22:48:01
me syze me fund teglle hihihihihi :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#749 ne: 29-07-2007, 23:01:21
te embel, te bute por ama veshegjate  :D

Temat e fundit