Si e imagjinoni personin siper jush? - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 315232

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 315232

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 29-07-2007, 23:03:02
kAM TENTUAR TI SHKURTOJ POR PRAPE LEPURUSHE MBETEM S'IA VLEN

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 30-07-2007, 01:49:44
Kete e imagjinoj me karrote ne sqep dhe c'e ha karroten pa le. LOL

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 30-07-2007, 08:42:12
 :D ty duke ngrene kumbulla  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 30-07-2007, 18:00:41
:D ty duke ngrënë kumbulla  :D

Kjo, sepse thashe une. :P Imagjinate e vertete. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 30-07-2007, 18:08:14
ok de mos i thuaj askujt qyyyyyyyyy :D
  Vishet me shije :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 30-07-2007, 18:09:46
ok de mos i thuaj askujt qyyyyyyyyy :D
  Vishet me shije :D

Po, ke te drejte. Ja tani per pak do dal se ka Lunch Break Motra dhe nje shoqe dhe do ulemi per kafe dhe jam veshur shume kendshem. OK, do shkruaj me vone, mbas kafes. ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#756 ne: 30-07-2007, 19:15:26
Keto siper i imagjinoj te dyjat ne nje vend. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 30-07-2007, 19:17:50
une te imagjinoj  ><

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#758 ne: 30-07-2007, 19:20:00
Kete e imagjinoj sikur po e rehi me kamxhik. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 30-07-2007, 19:21:30
ty te imagjinoj zbathur ne gaca  hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#760 ne: 30-07-2007, 19:28:15
Te ty imagjinoj posht gacave. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 30-07-2007, 19:31:23
ty perzier si mbi ashtu dhe perfundi  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#762 ne: 30-07-2007, 19:35:02
Ty te imagjinoj qe behesh shkrum. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 30-07-2007, 19:35:52
ty te nxire :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#764 ne: 30-07-2007, 19:37:51
E imagjinoj se si mi ndigon urdherat e mia. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 30-07-2007, 19:40:23
duke e rrahur  gruaja :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 30-07-2007, 19:42:45
E imagjonoj duke i shtypur cunat, me ne krye Lefterin. ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#767 ne: 30-07-2007, 19:47:42
E imagjinoj duke i ndiguar ulerimat e Anonimes kur e shtypi une ate me traktor. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 30-07-2007, 19:55:14
I degjoj ulerimat e tua si gjunjezohesh kur te kthehem me traktor

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#769 ne: 30-07-2007, 20:00:53
E imagjinoj  se kjo ka imagjinate shume te bujshme. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 30-07-2007, 20:03:43
te imagjinoj si mund ta pranosh ! :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#771 ne: 30-07-2007, 20:07:28
Te imagjinoj se nuk di se ajo eshte vetem imagjinate. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 30-07-2007, 20:09:05
shpesh lidhen me realitet  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#773 ne: 30-07-2007, 20:17:38
E imagjinoj se si me gjunjezohet kjo. :D(t'a lidhi edhe une me realitetin  :D)

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 30-07-2007, 20:21:02
Si "LUlin e vocerr"

Temat e fundit