Si e imagjinoni personin siper jush? - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303676

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303676

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#800 ne: 31-07-2007, 01:40:36
paj iu imagjinova mjaft une mo tani dua t'ju shoh se s'behet ndryhse  :D

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#801 ne: 02-08-2007, 07:58:44
Kete kodoshin lart e imagjinoj, me floke te shkurtra, rri me kanatiere me kufje ne vesh dhe mban dhe syze dielli.

He de

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 02-08-2007, 15:25:31
Xha Milon e imagjinoj katundar me njo 5 pale femije kurse grate i iken sapo te martohet ngase eshte teper i rregjur ne shtrat per femrat te cilat s'mund t'u bejne balle orgjive te tij ..  :D LOL

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#803 ne: 10-09-2007, 21:57:33
Nuk e njoh  :P :P

#804 ne: 10-09-2007, 23:25:25
lepurushe  :perqafim

 • Postime: 12234

#805 ne: 10-09-2007, 23:30:54
M buze te trasha. :D

#806 ne: 10-09-2007, 23:36:00
trouble.  :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#807 ne: 11-09-2007, 15:50:21
E imagjinoj buze-lepirese, si marmalate, te kendshme e te qeshur. ;)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#808 ne: 11-09-2007, 19:18:22
Sımpatıke bukuroshe. :D

Korcare mo :perqafim :D

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#809 ne: 11-09-2007, 20:40:44
kshu tip njeriu LOL ku di gje una  :P

#810 ne: 11-09-2007, 20:55:39
goce te bukur :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#811 ne: 11-09-2007, 21:07:33
E imagjinoj te vogel si gogel, te zgjuar te merr gjak ne qepalle :P dhe cik nevrike mo po s'ka gje se duhet edhe kjo. ;)

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 11-09-2007, 21:31:22
Elegante, simpatike, e gjalle, llafazane dhe pak e rrezikshme kur e ngacmon dikush aty ku sduhet! :P

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#813 ne: 11-09-2007, 21:34:00
e imagjinoj kacurrelle, te holle e te gjate, te qeshme, dhe Shkodrane.. se di pse  :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 11-09-2007, 21:36:09
dhe pak e rrezikshme kur e ngacmon dikush aty ku sduhet! :P

Pa he njehere... perse e ke fjalen?! :P

Parapraken e imagjinoj elegante, te nxire, trup-bukur, te embel dhe studente. :)

 • Postime: 12234

#815 ne: 12-09-2007, 00:08:28
Kte nuk e imagjinoj dot,se po me prishet filmi. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#816 ne: 12-09-2007, 07:23:14
Kte nuk e imagjinoj dot,se po me prishet filmi. :D

WOOOOOW kaq e keqe dhe e shpifur qenkam hmmmm?!  ^o)  hmmmmm: Shemti e gjalle une. LOL :D

Ta kthej me nje :-* se te kam xhan Lefter. E shef c'ben dashnia apo jo?! LOL

 • Postime: 12234

#817 ne: 12-09-2007, 17:15:25
Ooouuuuuuuuuu..cfar e mora une  :urra:...Nuk e kam nga shemtia qe me prishet filmi.Por jane te pakta ato qe me prishin filmin(dhe njera je ti  ;))..ahhh edhe dy tjera i kam ketej nga forumi qe sa here i kujtoj me prishet filmi. ;) :D...(edhe pse 24/7 e kam filmin e prisht une).Cfare te bej keshtu me ka krijuar  i madhi Zot. :D

Dhee ja ja te kthej une ty ate puthje mos te ta lo ate puthjen ne ajer. :D


 :-* :-* :-*

Prape nuk e imagjinoj dot  se ende filmin e prishur e kam. LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 12-09-2007, 23:25:10
Kete para meje e imagjinoj te gjate, bukurosh, brun, karizmatik, e pi cigaren nga pak por me stil, gjithe gallate e gjithmone qeshur i rri buza, ah po dhe me film te djegur. :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#819 ne: 13-09-2007, 23:20:29
si lule  :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 14-09-2007, 04:30:33
Bukuroshe, Capkene, Lozonjare, te hedhur, shtat-larte, faqe-kuqe e me kurba. ;)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#821 ne: 14-09-2007, 15:07:15
Femer, brune, terheqese, intelektuale, e matur, e dhimbshme, zemermire, shume e bukur dhe e menqur.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 14-09-2007, 22:45:47
Nje mashkull i mire, shtat-larte, simpatik, xhentil, i dashuruar por beqar, komplimentues dhe pak sentimental.

 :perqafim per Ty Brentian:perqafim

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#823 ne: 15-09-2007, 04:47:55
Elegancen e imagjinoj si ato fluturat qe ka qejf... e shkathet, e shpejt, e bukur, shkon vetëm te gjërat e embla, dhe e dashur.. ne çdo kuptim te jetës  ;)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#824 ne: 15-09-2007, 07:27:34
Crystal Tears e imagjinoj te pathyeshme si Kristali, shume shume te bukur (dhe kjo s'eshte vetem imagjinate, e keni pare gocen ne foto se c'fare ylli eshte!! ;)), te shkathet, te hedhur, trup-bukur, te nxire nga plazhi dhe shume te dashuruar.  :perqafim per kete bukuroshen poshte qe sapo pershkruajta. ;)

Temat e fundit