Si e imagjinoni personin siper jush? - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303824

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303824

#825 ne: 15-09-2007, 08:07:34
hemm. te gjithe te kane vlersuar anen pozitive. dale se monedha ka 2. tani une kete cupen pervec ketyre qe u thane shtoj.     kurioze. paksa nevrike. i merr gjerat shume personale. ironike. pak prepotente dhe fodulle! vdes te shesi mend. ja ky ishte mendimi personal. hahahaha :perqafim     i ziu burre c'heq thuaj . :D

 • Postime: 4261

#826 ne: 15-09-2007, 09:37:57
Si ta paramendoj ...bjondee..punetor e,ka qej te bej shaka me njerz po me mua nuk i shiten haha :D :P tjeter ..e shkathet eshte patjeter :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#827 ne: 15-09-2007, 09:45:01
i qeshur..lajkatar..m e imagjinate te tmerrshmeeee..

ironic...por dhe i dashur.. :)

 • Postime: 4261

#828 ne: 15-09-2007, 09:56:00
Kta lart e imagjinoj ...te bukur patjeter ...te sinqert,pak e lazdruar, :D

#829 ne: 15-09-2007, 14:40:26
charlin e mendoj te vogen per nga mosha. tip shakaxhiu.sa i zgjuar dhe naiv. por edhe paksa ironik! po qe me mu si ecen gjekundi. hahahahaha. po qe une e kam shume xhan!  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#830 ne: 16-09-2007, 08:33:42
IDEALE... :engjell:

 • Postime: 4261

#831 ne: 16-09-2007, 14:35:38
Bukuroshe :D  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#832 ne: 16-09-2007, 16:13:10
ujk.... LOL LOL

#833 ne: 16-09-2007, 17:38:13
se di :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 16-09-2007, 17:54:08
capkene...e qeshur...active  :)
i pelqejne xhinset..kepucet me taka..cantat e vockla..
vdes per akullore.. dhe sigurisht per chocolata :)


te jam afruar ndonje cike?? hmmmmm:

 • Postime: 4261

#835 ne: 16-09-2007, 19:18:35
Te pa imagjinushmee :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#836 ne: 16-09-2007, 19:58:48
hi charlie..

burokrat.. :D :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#837 ne: 16-09-2007, 20:18:50
sımpatıke dhe romantıke :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#838 ne: 17-09-2007, 05:42:41
Patriot, Korcar qe i pelqen humori, i pelqen shume seksi :D (jam gabuar ne kete pike, s;besoj :P), eshte tip i paqshem dhe i dashur dhe gjithnje sillet mire me mua. :)

 :perqafim

 • Postime: 1580

#839 ne: 17-09-2007, 11:32:17
Si vet nicku elegante  :perqafim

 • Postime: 4261

#840 ne: 17-09-2007, 15:07:50
Ashtu si e ka edhe vet avatarin :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#841 ne: 17-09-2007, 15:16:37
ashtu sic eshte... :engjell:

 • Postime: 4261

#842 ne: 17-09-2007, 15:20:00
Si kesulkuqe :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#843 ne: 17-09-2007, 18:34:20
pirat... :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#844 ne: 17-09-2007, 18:48:32
Kete e imagjinoj te duket shume me e re sec eshte, sensuale, romantike, mami te mire dhe qe leshon shume pe dhe kuzhiniere te mire. Te jam afruar ndonje cike moj dreamm?! :P

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#845 ne: 17-09-2007, 20:52:22
flutur  :perqafim

#846 ne: 17-09-2007, 20:56:44
zemer!!!!  :D

 • Postime: 12234

#847 ne: 17-09-2007, 22:20:00
E imagjinoj duke e shikuar plazhin e nudove kjo me dyrbi. :D

#848 ne: 17-09-2007, 22:23:08
lefto...ene tu pa ato plazhet e tu u lepi une...hahahahahaha


Ky tu bo plazh nudo te plazhi qe une po shof... :D :D :D :D :D

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#849 ne: 17-09-2007, 22:47:30
Fillova ta imagjinoj si bjonde, terheqese dhe pakez nervrike aman sa po e lexova postimin e Lefterit e pash para vehtes me dyllbi LOL

Temat e fundit