×
Hyrja
Profili

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301434

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301434

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 17-09-2007, 22:56:56
ooo eleganceeeee u realy r sweet little thing.. :perqafim


intuita ste gabon joooooo..  :D

kete siper???

e thjeshte..e bukur.....IRONIKE.. :perqafim

 • Postime: 12234

#851 ne: 17-09-2007, 22:59:48
E imagjinoj ne krahet e mia. :D :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 17-09-2007, 23:08:18
dhelper :D :D.... qe ha zocka.. :D :D.

 • Postime: 4261

#853 ne: 17-09-2007, 23:11:35
E pa imagjinushmee :D

 • Postime: 12234

#854 ne: 17-09-2007, 23:11:55
Zocke ne territorin e dhelpres. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#855 ne: 17-09-2007, 23:18:00
me sh se dhelper... :D

 • Postime: 4261

#856 ne: 17-09-2007, 23:19:26
Si mace e eger :D

 • Postime: 12234

#857 ne: 17-09-2007, 23:20:36
E imagjinoj si viktime kete siper. :D

 • Postime: 4261

#858 ne: 17-09-2007, 23:22:55
E imagjinoj duke e var veten ne litar :D

 • Postime: 12234

#859 ne: 17-09-2007, 23:24:33
E imagjinoj me mini fund  kete. :D

 • Postime: 4261

#860 ne: 17-09-2007, 23:26:13
Duke bere playboj tek daja hasan LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#861 ne: 18-09-2007, 00:07:03
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 18-09-2007, 05:38:27
Prape ti me re moj?!  :-[ Tani te imagjinoj duke fjetur e duke pare endrra te bukura meqe eshte nate atje, dhe te imagjinoj me nje pale bizhame te shkurtra atllasi, mbuluar me nje batanije te holle e ngjyre te celur. ;) He, ju afrova ndonje cike?! :d

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#863 ne: 18-09-2007, 15:26:36
Elegante, simpatike dhe e sjellshme...mos harroj...edhe llafazane :P

 :perqafim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#864 ne: 18-09-2007, 15:30:17
Kete e imagjinoj nje grua te re, krenare, shume te zonjen, nje mami te mire per mistrecen e saj, te shkathet, shpuze nga goja por edhe nga veprimet. ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#865 ne: 18-09-2007, 19:30:51
kete e imagjinoj:: hmmmmm:.....simply the best..  :engjell:...pershkrimin e kishe fiks fare... realy.. ;)

 • Postime: 12234

#866 ne: 19-09-2007, 19:43:59
Ehhhh kete si e imagjinoje une. :D

#867 ne: 19-09-2007, 19:47:51
e imagjinoj nje djalosh shume simpatik dhe me shume sens humori... :D :D

 • Postime: 12234

#868 ne: 19-09-2007, 19:52:28
Imagjinata te mashtron. :D

Kte e  imagjinoj  shume te embel dhe shume e drejte. ;)(imagjinate kjo  :D)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#869 ne: 19-09-2007, 19:53:45
genjeshtar ne kulm...( prape imagjinate) hmmmmm:

#870 ne: 19-09-2007, 19:57:41
kete e imagjinoj enderrimtare te thekur  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#871 ne: 19-09-2007, 20:09:15
te embel....

 • Postime: 12234

#872 ne: 19-09-2007, 20:12:33
E imagjinoj duke mi lare kembet me nje kove. :D :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#873 ne: 19-09-2007, 20:14:34
e imagjinoj...duke imagjinuar... :P :P

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#874 ne: 19-09-2007, 21:54:50
misterioze, delikate, teper e mendueshme  :D

Temat e fundit