Si e imagjinoni personin siper jush? - 37 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301776

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301776

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#900 ne: 20-09-2007, 17:37:40
E imagjinoj shume te gjate, me sy te erret dhe pak dinake, te dashuruar me cdo femer te bukur, humorist, te qeshur shume dhe mjaft spontan.

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#901 ne: 23-09-2007, 20:21:29
Ncncnc çdoherë kjo llafazanja është sipër meje! :P

E imagjinoj pak si ne avartarin qe e ka vendos sot, vetëm më më pak makiazh...supozoj qe i ka qejf trendafilat... :)

 • Postime: 12234

#902 ne: 23-09-2007, 20:47:06
Kjo  po te kish qene mashkull  do kisha pas konkurrenc te madhe. :D

Vetem kete e imagjinoj si shume Zonje.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#903 ne: 23-09-2007, 20:58:21
..hi trouble...             


e imagjinoj..person ne mungim...

 • Postime: 12234

#904 ne: 24-09-2007, 02:07:32
Hi Ender. ;)

E imagjinoj duke bere plazh diku larg larg larg. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#905 ne: 24-09-2007, 02:22:13
E Imagjinoj Tall, Dark & Handsome! Tu afrova pak Lefter apo jo?! :D

 :perqafim

 • Postime: 12234

#906 ne: 24-09-2007, 02:27:38
I think se PO. ;)( its me you are talkin about  :D)


E imagjinoj brune,kshtu femer me stil dhe qe di cka don. ;)
 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#907 ne: 24-09-2007, 02:38:48
I think se PO. ;)( its me you are talkin about  :D)


E imagjinoj brune,kshtu femër me stil dhe qe di çka don. ;)


Po për ty o bucko e kisha fjalën se për ke, për lagjen?! :P Mua me ke gjetur tamam njëherë. perq


 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#908 ne: 24-09-2007, 04:08:55
e imagjinoj si dhi e egerLOL j.k  :perqafim

#909 ne: 24-09-2007, 12:39:27
Seksi   :D

 • Postime: 4261

#910 ne: 24-09-2007, 14:30:17
Romantike :D

#911 ne: 24-09-2007, 14:57:39
mmm kte siper jo, por nje dhe 2 me siper i imagjinoj me sy te ejtur te sapo zgjuara nga gjumi :)

#912 ne: 25-09-2007, 14:51:08
Pertoj te imagjinoj... ^o)

 • Postime: 4261

#913 ne: 25-09-2007, 15:12:58
Duke i dhene gomarit uje :D

 • Postime: 12234

#914 ne: 25-09-2007, 17:27:47
Duke pire ujin. :D :D(ate ujin qe te jep Misheli   :D LOL)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#915 ne: 25-09-2007, 17:45:41
..te frikeshem...

 • Postime: 4261

#916 ne: 25-09-2007, 19:29:30
Sexy :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#917 ne: 26-09-2007, 16:38:45
ky lart goxha trim duket vallai  hmmmmm:

 • Postime: 12234

#918 ne: 26-09-2007, 19:42:42
Nuk e imagjinoj,se nuk eshte  nga gjinia e bukur ky. :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#919 ne: 26-09-2007, 21:01:10
..keq me oreksin... :P

 • Postime: 12234

#920 ne: 26-09-2007, 23:04:46
Shume te kujdesshme. ;)

 • Postime: 4261

#921 ne: 26-09-2007, 23:06:14
Te zi :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#922 ne: 27-09-2007, 11:04:31
bredharak

 • Postime: 12234

#923 ne: 27-09-2007, 16:01:57
E imagjinoj duka ja bere gruas punet e shtepise. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#924 ne: 27-09-2007, 19:11:34
E imagjinoj te skeletosur e te katranosur fare nga dashuria dhe nga 100 zocka ne dite me te cilat merret. LOL

Temat e fundit