Si e imagjinoni personin siper jush? - 38 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 304101

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 304101

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#925 ne: 28-09-2007, 10:05:39
se imagjinoj dot. :P

#926 ne: 28-09-2007, 10:58:25
Ky sikur po luan filmin "Desperados".... :P


 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#927 ne: 28-09-2007, 11:50:34
kjo teper me shije

#928 ne: 28-09-2007, 12:48:33
Ky shume romantik...

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#929 ne: 28-09-2007, 12:58:42
te ulur ne nje karrige zyre....

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#930 ne: 29-09-2007, 02:31:55
e imagjinoj si nje njeri intelektual dhe nje njeri qe eshte i ditur ne histori, qofte per Shqiperine apo ne pergjithsi  :)

 • Postime: 4261

#931 ne: 29-09-2007, 12:53:20
Nuk mund ta imagjinoj kete ...si te filloj me imagjinu me dhemb koka :D  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#932 ne: 30-09-2007, 14:59:43
..me dhembje koke... :P :P :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#933 ne: 30-09-2007, 16:05:30
Kete e imagjinoj te pergjumur e te lodhur nga punet e javes. ;)

 • Postime: 12234

#934 ne: 30-09-2007, 16:28:57
Kete e imagjinoj shume te gjalle.

 • Postime: 1580

#935 ne: 30-09-2007, 18:43:37
I gjate kolosal, shpatullgjere, sypetrit, shikim verbues trubullues LOL  :D :D

 • Postime: 2173

#936 ne: 30-09-2007, 23:01:12
lakuriq. :-[.me duar ne xhepa :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#937 ne: 01-10-2007, 02:46:43
Kete e imagjinoj duke bere politike e duke genjyer si Saliu. :d :d

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#938 ne: 01-10-2007, 03:11:04
Kjo paraprakja nuk len rend per imagjinate sepse i vendos fotot ne avartar. :D

Si yll!  :perqafim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#939 ne: 01-10-2007, 03:47:19
Kjo paraprakja nuk len rend për imagjinate sepse i vendos fotot ne avartar. :D

Si yll!  :perqafim

Po pse moj "kaq e vogel" kjo imagjinata jote?! Pse thjesht me foto dhe kuptohem une se kush jam?! Hajde Hidhuni!!! :d :P

Kete poshte e imagjinoj: nje cike te serte, ethke nga goja por edhe nga veprat, humoriste deri atje ku te shkulet se qeshuri e s'te pushohet fare  :-[, te shkathet ne kulm, praktike, aktive, punetore te madhe, te embel e te hidhur nga goja njekohesisht - por gjithmone i shkon ama (sido te jete muhabeti), shume diplomate dhe te sigurt ne vetvete. Dhe ta mendoni qe te gjitha keto, (imagjinata) per te, s'i kam nga asnje foto.

 :perqafim Aida.

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#940 ne: 01-10-2007, 03:57:42
Flm yll! Disa i ke gjet, njeren jo aq por afer je :)

Po ku te kem imagjinate une e shkrete kur jam 4 ditet e fundit me nga 2-3 ore gjume ne dite, dhe ja shiqo sa eshte ora tani (llogarite ate te europes)... imagjinata bashke me shpirtin tim flen ashtu qe jam lidh per foton tende.


Nuk te imagjinoj fare, e di se je llafazane (e ke deshmuar vete :D) madje ma kalon edhe mua me llafazanllekun! :P LOL


 :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#941 ne: 01-10-2007, 04:00:56
Flm yll! Disa i ke gjet, njërën jo aq por afër je :)

 :perqafim :perqafim :perqafim


Cila eshte ajo nje qe s'kam gjet?! :D :P Pa he, thuaje ne shesh te grave! LOL

Perqafimet t'i kthej te gjitha, buqete me te madhe se jotja :P madje.  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

OK de, ika tani se te mbyta. (Edhe boll ndenjte pa gjume, "llafazone e dreqit". :D LOL)

 • Postime: 4261

#942 ne: 01-10-2007, 04:18:02
Si ne filmin Scream :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#943 ne: 01-10-2007, 05:00:28
Si ne filmin Scream :D

Pse, ca behet tek ai filmi?! Kujt personazhi te atij filmi i ngjakam une qe me imagjinon ashtu ti mu?! Hajde, se kur fillon vallen, duhet ta luash deri ne fund. LOL

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#944 ne: 01-10-2007, 10:38:28
femen serjoze!!! edhe shum ELEGANTE!!!!!!

 • Postime: 4261

#945 ne: 01-10-2007, 14:15:35
Pse, ca bëhet tek ai filmi?! Kujt personazhi të atij filmi i ngjakam unë qe me imagjinon ashtu ti mu?! Hajde, se kur fillon vallen, duhet ta luash deri në fund. LOL

Atij personazhit te luan rolin e te keqit :D


Kurse këtë sipër meje e imagjinoj te bukur te qeshur gjithmonë bjonde,syte i ka ngjyre kafe ashtu si ne avatar... tjetër tjeter kam harru se ka kohe te nuk e kam pare :D :(

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#946 ne: 01-10-2007, 19:15:08
Atij personazhit te luan rolin e te keqit :D


Kurse këtë sipër meje e imagjinoj te bukur te qeshur gjithmonë bjonde,sytë i ka ngjyrë kafe ashtu si ne avatar... tjetër tjetër kam harru se ka kohe te nuk e kam pare :D :(

hahahahahaha!!!

eee charli....!¨¨ i gjat afer 1.78 flokt i ka te zeza!¨¨ ftyren pak te mbushur!!!!¨¨ dhe stilin sportiv!!!!!!! :D

 • Postime: 4261

#947 ne: 01-10-2007, 19:18:10
6 cm mi hengre moj prej gjatesise :D

nejsee kete e imagjinova njeher mjafton ;)

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#948 ne: 01-10-2007, 19:19:16
6 cm mi hëngre moj prej gjatesise :D

nejsee këtë e imagjinova njeher mjafton ;)


po a 6cm aaa??? sorry pasna pas harru :D

 • Postime: 4261

#949 ne: 01-10-2007, 19:23:08
Kete siper e imagjinoj te gezuar te lumtur tashme qe eshte feju ne shtate qjej po rrin :D

Temat e fundit