Si ndjeheni ne kete moment? - 44 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 320334

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 320334

#1075 ne: 06-02-2007, 20:19:23
Crazy...me nje deshire te papare per te bere cmendurira...por ce do qe ndodhem e mbyllur ketu dhe s'dal dot. Sa s'me ecen e marrte dreqi  :D :D :D :D :D

#1076 ne: 06-02-2007, 20:31:53
Crazy...me një dëshirë te papare për te bërë cmendurira...por ce do qe ndodhem e mbyllur këtu dhe s'dal dot. Sa s'më ecën e marrte dreqi  :D :D :D :D :D
qenke ne rregull mishel..fillo ilacet se te piu e zeza ty ose ndonjerin aty prane teje.. :D

 • Postime: 12234

#1077 ne: 06-02-2007, 21:12:24
Shume i permallur! :(

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1078 ne: 07-02-2007, 06:05:41
e suksesshme.....ndje hem shumë mirë sot , vërtetë ..........Nata me e lodhshme dhe me inkurajuese

Me behet qejfi zemer. Po mire moj, na e ndaj edhe me ne lajmin e mire. Pse ndjehesh kaq e Suksesshme?! C'fare eshte gjithe ky SUKSES dhe gjithe kjo NATE E MIRE?! Te ka lene pa mend (ne kuptimin e mire te fjales), tere naten, ndonje cun, a si?!

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1079 ne: 07-02-2007, 06:07:24
Ohh si ndjehem une, se hic mendjen?! E Eksituar! :P Mezi po pres amoren te me vije nga puna se "i'a tregoj qejfin" une atij, pastaj. LOL

#1080 ne: 07-02-2007, 15:43:43
Ohh si ndjehem unë, se hiç mendjen?! E Eksituar! :P Mezi po pres amoren te me vijë nga puna se "i'a tregoj qejfin" unë atij, pastaj. LOL
ehhhhh...te kisha komshi ne keto momente :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1081 ne: 07-02-2007, 17:02:51
Sot po ndihem i lodhur, dh eme flihet gjume. lodhje: gjum:

 • Postime: 12234

#1082 ne: 07-02-2007, 20:18:19
Ndjehem me fuqine e 8 gorillave. :D

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#1083 ne: 08-02-2007, 04:17:28
super  :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1084 ne: 08-02-2007, 05:17:57
Me dhemb kurrizi duke qendruar me ore te tera para ekranit...po shkoj t'ja fus nji gjumi, ishalla me kalon pak. :)

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#1085 ne: 08-02-2007, 13:38:16
Grand :D

#1086 ne: 08-02-2007, 14:16:46
shume entuziaste per festen e ditlindjes qe kam nese4r.....do vije ndokush nga ju?! :D:D:D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1087 ne: 08-02-2007, 14:40:48
Me thuaj vendin dhe oren se per ty vij me not. :D

Sigurisht edhe se kush do na prese. :P

#1088 ne: 08-02-2007, 14:46:27
Pub "galaktic" te hyrja kalase
ora 14:00  :D
sigurisht qe do ju pres una  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1089 ne: 08-02-2007, 14:53:39
Ok neser me ke aty ... :D


Po nuk erdha mjafton mendimi qe do vija dhe ... :D te behesh 100 vjece. :perqafim por ky urim ka fuqi vetem per neser pasi sot nuk vlen. :P

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1090 ne: 08-02-2007, 17:04:57
ndihem e semur spese jam e semur :S

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#1091 ne: 09-02-2007, 04:32:50
Ndihem shume e fryme... kam ngrene 3 chicken rolls, vdiqa nga barku..


P.S. Agnesa te shkume  :D

#1092 ne: 09-02-2007, 09:05:17
shum i merzitur . :(.sepse po tregoj shenja impotence te theksuara,ne shume raste. :(.sidomos mbreme ;)

 • Postime: 50
 • Gjinia: Femer

#1093 ne: 09-02-2007, 09:09:09
Une si ndjehem? Mire po ka dhe me mire


I shkreti ky siper thuajjjj...........

#1094 ne: 09-02-2007, 09:13:12
Unë si ndjehem? Mirë po ka dhe me mirë


I shkreti ky sipër thuajjjj...........
jam betuar qe tani e mbrapa te mbaj xhepin plot me viagra

 • Postime: 50
 • Gjinia: Femer

#1095 ne: 09-02-2007, 09:15:34
Vallahi mir do ja besh

Po si shpejt i paske dhene shenjat mo djal


U prish dynjoja kot s'them une

#1096 ne: 09-02-2007, 12:32:00
Vallahi mir do ja besh

Po si shpejt i paske dhënë shenjat mo djal


U prish dynjoja kot s'them unë
ehhh..u konsumova shpejt thuaj..nuk e ruajta veten fare..nejse do bej nje pushim te gjate te kombinuar me nje trajtim special..do zoti dhe e marr veten

#1097 ne: 09-02-2007, 17:47:15
Wiliam me vjen keq qe ke rene ne kete gjendje..kam pasur probleme me te dashurin prandaj skam hyre dhe shume neper forum.Me kane mbetur dhe 3 cope provime..ishalla i heq qafe se po vdes nga frika...dhe pas ketyre 2 jave ne Shqiperi...urraaaaa aaaaaaaaaaaaaaa do takoj amoren time me syte e bukura qe po e kapa do e shtrydh nga te puthurat se vdiqa me ka marr malli keq per te !

#1098 ne: 09-02-2007, 19:47:48
100 here te kam thene mbaje veten po nuk po me merr vesh fare me duket Capkene..pac veten ne qafe :perqafim hmmmmm:

#1099 ne: 09-02-2007, 22:42:46
E ndiej veten sikur me ka shtypur makina e M...t, uffff vdiqa fare, po me ze gripi po po ma shtrin mire kabllin qe i rafte pika ishalla. Ku ma gjeti anen mori njerez.
Hajde te shkuara thuaj dhe me te lehta...

More Wili po paske probleme serioze more djale...shiko merr mjekime se pastaj nuk do ta vari qe nuk do ta vari me njeri... :D

Temat e fundit