Si ndjeheni ne kete moment? - 46 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 320335

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 320335

 • Postime: 1580

#1125 ne: 10-02-2007, 21:52:10
E re te keqen ate thuaj :D :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1126 ne: 11-02-2007, 07:59:42
Sot vertet ndjehem e marre.........

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1127 ne: 11-02-2007, 16:57:29
pse q'ke ti ?

#1128 ne: 11-02-2007, 18:47:25
cfar duhet ty :D

 • Postime: 5949

#1129 ne: 11-02-2007, 19:33:36
kam dite qe ndjehem e permalluar :( dhe e sotmja nuk eshte me ndryshe se te tjerat :S
 

 • Postime: 12234

#1130 ne: 11-02-2007, 19:37:08
He mo ketu na ke. :D

Ndjehem  i lumtur.

#1131 ne: 12-02-2007, 19:42:31
kam ditë qe ndjehem e permalluar :( dhe e sotmja nuk është me ndryshe se te tjerat :S
 
Shyqyr qe qenke gjalle SmiLey,dhe dyta hajde ketej moj se ndoshta te hiqet malli qe ke per atdheun,sadopak hmmmmm:

#1132 ne: 12-02-2007, 19:53:11
po cmendem :)

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#1133 ne: 13-02-2007, 14:15:23
Shum mire  ;) Ti lart do ilace haloperidol :D

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#1134 ne: 14-02-2007, 05:19:53
Ndjehem shkelqyshem!  :D ... sa dola nga dushi, kshu qe kam për t'flejt për bukuri   ;)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1135 ne: 14-02-2007, 07:50:46
^^^ O te keqen une ty. :D :perqafim

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1136 ne: 14-02-2007, 18:45:28
Edhe une shkelqyshem ...po pres shoqerine te me vije ....do bejme nje party :D
Do pjekim mish ne zgare do i bejme zili komshinjve me aromen  meqe eshte dhe debore e nuk ja mban te dalin :D

#1137 ne: 14-02-2007, 21:29:06
i ftohte..akull hmmmmm:

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#1138 ne: 14-02-2007, 22:08:50
Si ndjeheni ne kete moment?
Lere mos e pyet...  :S

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1139 ne: 15-02-2007, 14:54:14
shum HAPPY

 • Postime: 12234

#1140 ne: 16-02-2007, 00:12:23
Si Maradona. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1141 ne: 16-02-2007, 00:17:46
Offff.... mos te ka shku mendja per nje "linje"??? :D :D

 • Postime: 12234

#1142 ne: 16-02-2007, 00:20:43
Une ton naten kam qen ne linje,per ate pune jam si Maradona. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1143 ne: 16-02-2007, 00:26:12
Qenke harxhu Lefto... :D

 • Postime: 12234

#1144 ne: 16-02-2007, 00:39:38
Jam bo asht e lekure. :D
« Editimi i fundit: 17-02-2007, 18:46:34 nga Lefter »

 • Postime: 12234

#1145 ne: 17-02-2007, 18:47:32
Ndjehem i paprekshem. :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1146 ne: 17-02-2007, 22:06:24
ndjehem  nuk e di.... e ster ster ster ster lodhur

 • Postime: 5949

#1147 ne: 17-02-2007, 22:41:51
happy :P I'm so happy :D
 dmth jam e lumtur :-[

 • Postime: 12234

#1148 ne: 20-02-2007, 01:10:48
Ndjehem i dehur. :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1149 ne: 20-02-2007, 02:22:04
e lodhur shume po OK pergjithsisht

Temat e fundit