Si ndjeheni ne kete moment? - 48 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 320731

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 320731

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1175 ne: 27-02-2007, 22:05:29
nese ndihesh mir per nota te mira ateher une po fluturoj tere kohen dhe do te shendrrohesha en zog LOL LOL

#1176 ne: 27-02-2007, 23:15:39
nuk e di nuk me rrihet fare se jam vetëm ne shtepi me vllaun ai ne gjum unë ne internet mirpo është bërë monotoni :S
po deshe ti agnesa vij une e ta prishi ate monotonine ty. ;)..dhe keshtu qe pastaj fillon e gjallerohesh . :P..si thua? hmmmmm:

 • Postime: 12234

#1177 ne: 28-02-2007, 20:52:01
Nervoz,mire qe spata pistolete se ja kisha dhen machorit ne lule te ballit.  ><

 • Postime: 1580

#1178 ne: 28-02-2007, 21:10:18
Nervoz,mirë qe spata pistolete se ja kisha dhen machorit ne lule te ballit.  ><


Po Macori shkret ca faji ka :D

 • Postime: 5949

#1179 ne: 01-03-2007, 00:24:31
si qershi e omel :P :-[ tamam per tu kullufitur LOL

 • Postime: 4261

#1180 ne: 01-03-2007, 00:37:23
i uritur :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1181 ne: 01-03-2007, 04:52:38
si qershi e omel :P :-[ tamam për tu kullufitur LOL

Po pse si qershize, ke ca shpjegime per te bere zonjushe!? :P :D Pa he, ka gazetare kurioze ky forumi. :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1182 ne: 01-03-2007, 04:53:42
i uritur :D

Edhe une e urritur jam. O Erlehta c'na ke gatuar sot per dreke?! Apo e ke vetem per burrin dreken ti?! Hajde se une edhe Charlie duam te hame, i bie ta hame per darke meqe ra llafi. :P

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1183 ne: 01-03-2007, 04:54:43
Sa bera nje dush nga nxehtesia e ujit ndoshta dhe lodhja e dites po me gumezhin trupi......rehat fare po ndjehem.......
Me eshte marr zeri fare ....lere lere me nevojitet ca alkol tani

#1184 ne: 01-03-2007, 10:42:19
ore kur lexoj kete temen ketu,mendoj se te gjitha jeni bere per nje trajtim mjeksor te specializuar. ;).si nuk tha njera qe ndjehem top fare :P

 • Postime: 4261

#1185 ne: 01-03-2007, 12:25:06
Edhe unë e urritur jam. O Erlehta c'na ke gatuar sot për dreke?! Apo e ke vetëm për burrin dreken ti?! Hajde se unë edhe Charlie duam te hame, i bie ta hame për darke meqë ra llafi. :P

Lere erlehten ti ...se ka ajo kujt ti bej buke :D ..hajt ti mbase qenke e uritur edhe ti na  bej diqka :D


P.s. Une ende ndihem i uritur :D

 • Postime: 5949

#1186 ne: 06-03-2007, 20:15:59
.. per shtate pale qejfe :P :D

 • Postime: 12234

#1187 ne: 06-03-2007, 20:27:29
Si pendel... :D Edhe pse pak u lodha ne GYM,por ndihem shkelqyeshem.Ka edhe fuboll sonte.

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#1188 ne: 06-03-2007, 20:42:26
Katastrofe pasi edhe keto dite nuk me shkuan mir por vetem ne vaj!!!

 • Postime: 1015

#1189 ne: 06-03-2007, 23:43:42
E gatshme per te ikur ne gjume...por per inat do te rri edhe pak  ;)

 • Postime: 1460

#1190 ne: 07-03-2007, 15:56:20
Si ndihem??? Pyetje eshte kjo (?)
Si gjithmone i etur per gjak....... :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1191 ne: 07-03-2007, 16:02:51
Merr nje gjilpere, shpoje veten dhe thithe gjakun. :D :D

 • Postime: 1460

#1192 ne: 07-03-2007, 16:28:18
O Beko po une sikur nuk kam as moshe e as KARAkter per vetvrasje
Ti ke bo ndonje plagosje ketio kohet e fundit apo c'ne......... :D

#1193 ne: 07-03-2007, 17:25:21
si flutur..:)

 • Postime: 5949

#1194 ne: 07-03-2007, 18:01:21
si bakllave me pistachio :P LOL

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#1195 ne: 07-03-2007, 20:02:05
Edhe unë e urritur jam. O Erlehta c'na ke gatuar sot për dreke?! Apo e ke vetëm për burrin dreken ti?! Hajde se unë edhe Charlie duam te hame, i bie ta hame për darke meqë ra llafi. :P

Moj cupe, burri nuk me gatuan mua..por shpeshhere me mer ne tel dhe me thote "Zemer vishu shpejt dhe eja" ku do thuash ti??? Ne Restorant :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1196 ne: 07-03-2007, 20:50:13
shum shum shum e lumtur...

#1197 ne: 07-03-2007, 21:39:20
ore kur lexoj këtë temën këtu,mendoj se të gjitha jeni bërë për një trajtim mjeksor te specializuar. ;).si nuk tha njera qe ndjehem top fare :P
kaluar top..vetem me flihet gjume !

 • Postime: 12234

#1198 ne: 07-03-2007, 21:43:10
si bakllave me pistachio :P LOL

Tash po e verej se me paska ra niveli i sheqerit. :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#1199 ne: 08-03-2007, 18:03:36
 Mire  :)

Temat e fundit