Si ndjeheni ne kete moment? - 51 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 320271

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 320271

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1250 ne: 17-03-2007, 22:28:30
LMAO


Une do ha OREOS!! :D

 • Postime: 4261

#1251 ne: 17-03-2007, 22:40:10
Ne good mood :D

 • Postime: 5949

#1252 ne: 18-03-2007, 18:50:31
 lodhje: pagjume: gjum:

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1253 ne: 18-03-2007, 19:20:36
si Blu ndjehem nuk e di perse .....

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#1254 ne: 18-03-2007, 19:32:26
 :D :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1255 ne: 18-03-2007, 21:43:14
Shum mire...

 • Postime: 4261

#1256 ne: 18-03-2007, 21:53:52
i lodhun paska :D

 • Postime: 12234

#1257 ne: 19-03-2007, 19:11:50
Shum je lodh kohet e fundit. :D


Ndihem i papermirsueshem. :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1258 ne: 19-03-2007, 19:27:42
dicka, jo keq...

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#1259 ne: 19-03-2007, 19:53:07
 :( :(

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1260 ne: 19-03-2007, 21:20:30
Ehhh cka. Vallaj nuk me vihet fare ne pune, mbasdite. :)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1261 ne: 19-03-2007, 23:42:15
Ndihem rehat. Pas shume kohe, nuk ndjej me dhimbje kurrizi si me pare. :D :D

Plus qe jam tu e pi nje cigare, qe me thon te drejten me duket vetja si me pi bar. :D :D

 • Postime: 12234

#1262 ne: 21-03-2007, 11:56:17
 >< >< >< >< :@ :@ Mu fshine 20 pyetjet tek tema e se ,,Vertetes,, qe kisha pergatit per Mishelin.

 • Postime: 5949

#1263 ne: 21-03-2007, 16:35:22
pergjumesh pagjume: po iki te fle tani se vajti dhe vone :S gjum:

naten e mire dhe gjume te embel befshi ju 2 kamikazet e forumit :D :perqafim pacim trima :pafshim

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1264 ne: 21-03-2007, 18:12:40
s'di si ta shpjegoj...

#1265 ne: 22-03-2007, 09:25:32
me vjen si keshtu nga brenda sikur jam e dashuruar :D

 • Postime: 4261

#1266 ne: 22-03-2007, 09:30:14
i gatshem per cdo gje ...:D

#1267 ne: 22-03-2007, 09:32:46
yyyyyyyyyyy u nxef cuni keq me ato qe i thashe une tek tema tjeter :D

#1268 ne: 22-03-2007, 10:15:46
më vjen si kështu nga brenda sikur jam e dashuruar :D
shiko temperaturen Capkene,dhe me vone do te ndjesh nje si dobesi,por do jete ne forme embelsie,pastaj duhet te hysh ne uje te ftohte dhe keshtu do te kaloje . hmmmmm: :P..

#1269 ne: 22-03-2007, 10:22:02
45,5 grade thote temp.Nga se vuaj Wili :D

#1270 ne: 22-03-2007, 10:25:46
45,5 grade thotë temp.Nga se vuaj Wili :D
bobobooo..shpejt Capkene futu ne uje te ftohte,biles mire eshte te lagesh disa pjese te trupit me uje frigoriferi. :S.shpejt te lutem se je keq hmmmmm: :engjell:

#1271 ne: 22-03-2007, 10:35:53
vetem me nje vend kam te madhe tem..tek pjesa e kembes poshte nen thunder :D

#1272 ne: 22-03-2007, 10:43:04
vetëm me një vend kam te madhe tem..tek pjesa e këmbës poshtë nën thunder :D
ehhhee..nuk paske gje shqetesuese jo,thjesht te paska hyre ndonje ferr ne kembe kur ke qene per "eskursion"dhe te ka infektuar(shyqyr zotit qe nuk paske patur ate qe mendoja une) :perqafim

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1273 ne: 22-03-2007, 15:26:07
shume e lodhur me rane kembet dola te beja ca pazare (po pregatitem per ne shqiperi) dmth dua dhe nja 3 muaj qe te iki por si me qef te madh qe e kam kam filluar te bej valixhet gati ....
Ne humor ndjehem sot se kam qene e rrethuar  nga dy miqt e mi me te mire

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1274 ne: 22-03-2007, 17:48:04
me zuri koka  :S

Temat e fundit