Si ndjeheni ne kete moment? - 767 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 320434

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 320434

 • Postime: 12743

#19150 ne: 04-04-2013, 23:23:35
Ndihem thjesht dhe vetem
.....mrekulli

 • Postime: 12743

#19151 ne: 05-04-2013, 08:46:46
TULLACËT, GJASAT MË TË MËDHA PËR PROBLEME ME ZEMRËN // GazetaExpress  hmmmmm:


Jo mire...

i nderuar Vagabond...

Kompania jone ka menduar per ju dhe gjithe qerosat e kesaj bote. Tashme ky problem u zgjidh.....ti je vetem nje hap larg, mjafton te zgjasesh pakkk doren....

ne ju urojme vetem good luck to u

just do it dhe do shikosh sesi koka juaj do mbushet me lesh te harbuar , te shkelqyer  dhe te gjate....


kush eshte i interesuar ne mund te na gjeni ne kudo neper bote si dhe per informacione te metejshme mund te na shkruani ne  faqen tone te emailit. ofrojmecilese&kualitet@floketeharbuar.com


Kjo eshte nje video ku ju vertetojme se KUALITETI & CILESIA jane primare per ne, per ne ju jeni te PARET....

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#19152 ne: 05-04-2013, 09:57:07
pergjumesh

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#19153 ne: 05-04-2013, 10:14:53
 :engjell:

 • Postime: 12743

#19154 ne: 05-04-2013, 10:25:43
Pfffff kshu eshte kut rri ne forum. Tani edhe te mbyll ato qe lashe dje pa mbyllur, si dhe te marr pjese active ne workshopin qe jam. Duart ne laptop, i sy ne monitorin e workshopit dhw mendjen te hallakatme


Sot eshte e premte....:(

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#19155 ne: 05-04-2013, 10:36:43
Ti ike
asgje s'ndryshoi ne jeten time
as zeri, as fuqia, as firma
ti mbete vetem nje pelhure merimange
dhe asgje me teper
Biles u pendova
qe per ty une shkrova.

Goca sepse mu kujtuan blloqet me poezi qe mbaja ne gjimnaz
atehere i shkruanim sepse ishte e veshtire te gjeje libra me poezi,kalonin dore me dore si thesare.
Sot ndihem nostalgjike.

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#19156 ne: 05-04-2013, 14:14:38
si flutra e majit

 • Postime: 12743

#19157 ne: 05-04-2013, 14:19:57
si flutra e majit

JOOOOOOOOOOOOOOOOO

ti je flutur ne cdo kohe :)

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#19158 ne: 05-04-2013, 14:52:56
Best of best :P
si m,.... ne shi LOL

 • Postime: 12743

#19159 ne: 05-04-2013, 14:54:28
uuu qenke si Shit ne shi???

e pse?? :P

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#19160 ne: 05-04-2013, 14:55:32
uuu qenke si Shit ne shi???

e pse?? :P

Jemi cik me barre LOL
Na ka ikur oreksi fare, na ka rene tensioni LOL
Po biem si heronjte e luftes rruges LOL

 • Postime: 12743

#19161 ne: 05-04-2013, 14:56:19
Do vij Sibora ?

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#19162 ne: 05-04-2013, 14:58:12
Do vij Sibora ?
cuni edhe vjen po Sibora aaahh mprefin dhembet LOL
Nuk e di akoma, do dhe ca jave ta marrin vesh.
Po gjithe cun thote, me cmenden duket nga forma thone.

 • Postime: 12743

#19163 ne: 05-04-2013, 15:01:26
Kurse une ate proven me ate gjone e pules se se kam idene.....dhe me ngeli ne dore,.....me thane GOCE do bej LOL

na ke stresu si familje TYCE

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#19164 ne: 05-04-2013, 15:04:07
Kurse une ate proven me ate gjone e pules se se kam idene.....dhe me ngeli ne dore,.....me thane GOCE do bej LOL

na ke stresu si familje TYCE

Ahahahah ahahaha oh zot te vdes.
You make my day :)
Epo mqs te ka ngelur ,Sibora eshte. Ne fakt une spo e vras mendjen shume,dhe cunat nuk jane te keqij. Dola nje dite pashe per rroba cunash kishte plot.
Se hallin tek rrobat e kam une.

 • Postime: 12743

#19165 ne: 05-04-2013, 15:05:43
po gocat kane aksesore mi......

cunat jane per ne...gocat per babat...qe kshu mo e vri mendjen

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#19166 ne: 05-04-2013, 15:21:51

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#19167 ne: 05-04-2013, 15:31:48
si prane detit ... :)

 • Postime: 12743

#19168 ne: 05-04-2013, 15:34:35
si ndihem hemmmmm....a do vij nanji te me gjuj shpulle.....me eshte bo puna kapic....lonca nom ishalla

 • Postime: 12743

#19169 ne: 05-04-2013, 16:25:33

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#19170 ne: 05-04-2013, 23:08:01
si peshku pa uje.....what ever it means

 • Postime: 12743

#19171 ne: 05-04-2013, 23:42:08
Tani vetem...

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#19172 ne: 08-04-2013, 13:24:09
si prane detit.....

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#19173 ne: 08-04-2013, 13:33:12
shkelqyeshem

 • Postime: 12743

#19174 ne: 08-04-2013, 15:24:55
e trazuar....ende sme ka kaluar gjithe ai siklet...pffff

Temat e fundit