×
Hyrja
Profili

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 318025

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 318025

 • Postime: 12743

#19475 ne: 29-05-2013, 16:20:32
pse jo shume mire?cke

 • Postime: 2173

#19476 ne: 29-05-2013, 19:52:06
ehhhh...mishel...mo s pyet :S

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19477 ne: 29-05-2013, 20:12:26
Me mire :D

 • Postime: 12743

#19478 ne: 29-05-2013, 20:42:25
tulle

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#19479 ne: 29-05-2013, 20:51:47
qull

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19480 ne: 29-05-2013, 21:18:02
gur

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#19481 ne: 29-05-2013, 21:26:26
ka dhe me mire por shyqyr o zot qe jemi

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19482 ne: 29-05-2013, 21:34:39
amin :)

#19483 ne: 29-05-2013, 21:49:23
Vjen per tja fut murit me koke kur nigjon Nard Ndoken!!!!

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19484 ne: 29-05-2013, 21:49:58
mos e ke me karton xhes  futja  se nuk vritesh LOL

 • Postime: 12743

#19485 ne: 29-05-2013, 22:43:22
ky lali qe me shkrujt mp po ne forum spo e shof

o lali hajde te te kiss i here ke faqja se me ke miss shume lol

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#19486 ne: 30-05-2013, 18:51:31
...me mendjen e shperndare

 • Postime: 12743

#19487 ne: 30-05-2013, 19:09:14
tu mbledht mendt e ksaj e tu ja cu ne dere

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19488 ne: 30-05-2013, 19:10:55
mire..iku dhe kjo dite. :D

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#19489 ne: 30-05-2013, 19:58:30
tu mbledht mendt e ksaj e tu ja cu ne dere
Me merr me vete mi :D meno per shoqnine

#19490 ne: 30-05-2013, 20:53:14
Mot per miq te mire ky!  :engjell:

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19491 ne: 30-05-2013, 20:58:29

#19492 ne: 30-05-2013, 21:00:11
Paske mendje te keqe flutur :D

 • Postime: 12743

#19493 ne: 30-05-2013, 21:57:02
Me merr me vete mi :D meno per shoqnine

pa merak. shok per koke

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19494 ne: 01-06-2013, 14:54:26
Kot fare..pa  lidhje :D

 • Postime: 12743

#19495 ne: 01-06-2013, 15:08:39
e zhgenjyr

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19496 ne: 02-06-2013, 14:14:27
Si koha..here hapem..here mbyllem

 • Postime: 1283

#19497 ne: 02-06-2013, 15:15:36
 :)

Ne pritje :)

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#19498 ne: 02-06-2013, 17:54:22
Mire :D gjithmone mire :D

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#19499 ne: 02-06-2013, 17:55:02
[quote author =Mishel............... link=topic=30720.msg1292661#msg1292661 date=1369943822]
pa merak. shok per koke
[/quote]
 ;) :D

Temat e fundit