×
Hyrja
Profili

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 318041

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 318041

 • Postime: 12743

#19525 ne: 11-06-2013, 10:57:47
nje cast qe.....cudia me e madhe 3 dite zgjat apo jo  ;)

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19526 ne: 11-06-2013, 10:58:02
une them me ndonje shok forumi :P

edhe mundet :P

 • Postime: 12743

#19527 ne: 11-06-2013, 10:59:06
edhe mundet :P

he he he ..te ka faj lulka me xhane LOL

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19528 ne: 11-06-2013, 11:00:17
Me Solin sdal mo se nuk me le me pi cigare...tjeter snjof  :S :P

 • Postime: 12743

#19529 ne: 11-06-2013, 11:02:42
pse shoqni me kushte mi??? mos dil me mire LOL

ja te therrsim Tipin...se ai o cun modern dhe cigaren e ka qejf ,..sidomos kur e merr qyl LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#19530 ne: 11-06-2013, 11:05:45
Me Solin sdal mo se nuk me le me pi cigare...tjeter snjof  :S :P

uaaaa dhe ti e njef Solin :)

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19531 ne: 11-06-2013, 11:14:19
Po....edhe ti?
Kush e njeh..tjeter :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19532 ne: 11-06-2013, 11:18:01
pse shoqni me kushte mi??? mos dil me mire LOL

ja te therrsim Tipin...se ai o cun modern dhe cigaren e ka qejf ,..sidomos kur e merr qyl LOL

Ama..cinare qyl dashka ai..s'kom cinare..me shperda LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#19533 ne: 11-06-2013, 11:18:20
Po....edhe ti?
Kush e njeh..tjeter :P

Une e kam kunat mi

 • Postime: 12743

#19534 ne: 11-06-2013, 11:41:24
Ama..cinare qyl dashka ai..s'kom cinare..me shperda LOL

ska gje se te qeras vete ai...LOL

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#19535 ne: 11-06-2013, 15:28:48
nuk dal me faraoniiiiiiiiiiiii iiiiin!!!!

 • Postime: 2173

#19536 ne: 11-06-2013, 15:39:55
shume i ngreft... :-[

 • Postime: 12743

#19537 ne: 11-06-2013, 15:56:05
ckrefu ckrefu...se ti i ckref e smbahesh,,jo me i ngref qe te hap barkun :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#19538 ne: 11-06-2013, 16:06:46
del delllllllllllllllll llllllll

 • Postime: 12743

#19539 ne: 11-06-2013, 16:29:40
ca do me thene del mi???

ndihem mire ...yll fare

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#19540 ne: 11-06-2013, 18:52:36
Mire fare....

 • Postime: 12743

#19541 ne: 11-06-2013, 19:48:05
me dhimbje brinjesh...u shkatarrova tu qesh me vjehrrin

karagjoz burre

#19542 ne: 13-06-2013, 16:14:32

 • Postime: 12743

#19543 ne: 13-06-2013, 16:16:38

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#19544 ne: 13-06-2013, 16:20:53

 • Postime: 12743

#19545 ne: 13-06-2013, 16:51:55
pergjumesh...e shof une do ngaterroj prape stacion sor

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19546 ne: 13-06-2013, 22:00:20
E qete

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#19547 ne: 16-06-2013, 16:31:17
E lodhur

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#19548 ne: 16-06-2013, 17:16:28
Shum mire, e kenaqur

 • Postime: 1283

#19549 ne: 16-06-2013, 17:33:36
I lodhur nga deti :)

Lojra me top  akoma   me shume me lodhi :S

Po m'plakem :),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Mrekullueshem.

Temat e fundit