Si ndjeheni ne kete moment? - 782 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 357622

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 357622

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19525 ne: 11-06-2013, 10:57:47
nje cast qe.....cudia me e madhe 3 dite zgjat apo jo  ;)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19526 ne: 11-06-2013, 10:58:02
une them me ndonje shok forumi :P

edhe mundet :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19527 ne: 11-06-2013, 10:59:06
edhe mundet :P

he he he ..te ka faj lulka me xhane LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19528 ne: 11-06-2013, 11:00:17
Me Solin sdal mo se nuk me le me pi cigare...tjeter snjof  :S :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19529 ne: 11-06-2013, 11:02:42
pse shoqni me kushte mi??? mos dil me mire LOL

ja te therrsim Tipin...se ai o cun modern dhe cigaren e ka qejf ,..sidomos kur e merr qyl LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19530 ne: 11-06-2013, 11:05:45
Me Solin sdal mo se nuk me le me pi cigare...tjeter snjof  :S :P

uaaaa dhe ti e njef Solin :)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19531 ne: 11-06-2013, 11:14:19
Po....edhe ti?
Kush e njeh..tjeter :P

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19532 ne: 11-06-2013, 11:18:01
pse shoqni me kushte mi??? mos dil me mire LOL

ja te therrsim Tipin...se ai o cun modern dhe cigaren e ka qejf ,..sidomos kur e merr qyl LOL

Ama..cinare qyl dashka ai..s'kom cinare..me shperda LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19533 ne: 11-06-2013, 11:18:20
Po....edhe ti?
Kush e njeh..tjeter :P

Une e kam kunat mi

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19534 ne: 11-06-2013, 11:41:24
Ama..cinare qyl dashka ai..s'kom cinare..me shperda LOL

ska gje se te qeras vete ai...LOL

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19535 ne: 11-06-2013, 15:28:48
nuk dal me faraoniiiiiiiiiiiii iiiiin!!!!

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19536 ne: 11-06-2013, 15:39:55
shume i ngreft... :-[

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19537 ne: 11-06-2013, 15:56:05
ckrefu ckrefu...se ti i ckref e smbahesh,,jo me i ngref qe te hap barkun :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19538 ne: 11-06-2013, 16:06:46
del delllllllllllllllll llllllll

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19539 ne: 11-06-2013, 16:29:40
ca do me thene del mi???

ndihem mire ...yll fare

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#19540 ne: 11-06-2013, 18:52:36
Mire fare....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19541 ne: 11-06-2013, 19:48:05
me dhimbje brinjesh...u shkatarrova tu qesh me vjehrrin

karagjoz burre

#19542 ne: 13-06-2013, 16:14:32

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19543 ne: 13-06-2013, 16:16:38

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19544 ne: 13-06-2013, 16:20:53

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19545 ne: 13-06-2013, 16:51:55
pergjumesh...e shof une do ngaterroj prape stacion sor

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19546 ne: 13-06-2013, 22:00:20
E qete

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#19547 ne: 16-06-2013, 16:31:17
E lodhur

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#19548 ne: 16-06-2013, 17:16:28
Shum mire, e kenaqur

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#19549 ne: 16-06-2013, 17:33:36
I lodhur nga deti :)

Lojra me top  akoma   me shume me lodhi :S

Po m'plakem :),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Mrekullueshem.

Temat e fundit