Si ndjeheni ne kete moment? - 783 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334019

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334019

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19550 ne: 16-06-2013, 21:16:44
Me dhembi kembet nga takat..por..shkelqy eshem

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19551 ne: 16-06-2013, 23:49:29
e mbushur me ngrohtesin qe me fali mikesha ime

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19552 ne: 17-06-2013, 13:09:08
e mbushur me ngrohtesin qe me fali mikesha ime
hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19553 ne: 17-06-2013, 13:10:37

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19554 ne: 17-06-2013, 13:11:24
thashe se me kishe shpirt mua dhe lalin  :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19555 ne: 17-06-2013, 13:11:44


ja kshu ndihem tani...LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19556 ne: 17-06-2013, 13:11:58
thashe se me kishe shpirt mua dhe lalin  :S

mos me perjashto Capin se te grivaaaa  :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19557 ne: 17-06-2013, 13:12:52
jo jo ska o ne o ate :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19558 ne: 17-06-2013, 13:13:22


ja kshu ndihem tani...LOL

e kam thene une ai ajri ke puna jote eshte shume i ndotur LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19559 ne: 17-06-2013, 13:14:44
jo jo ska o ne o ate :P

mos me ver ne sfida te tilla....je bo si pakete dyshe , merr nje paguaj dy LOL

edhe juve ju kam....po ate e kam yll dhe drite :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19560 ne: 17-06-2013, 13:15:27
e kam thene une ai ajri ke puna jote eshte shume i ndotur LOL

jo jo ajri o akull...tashi

qepare qe ueekekkkk thashe se vdiqa


prape mbledhje o JQJ u cmena

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19561 ne: 17-06-2013, 13:17:40
bej si mua mos puno deri te djelen :d

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19562 ne: 17-06-2013, 13:18:24
ky marketingu la nom tu bo review ofertat....a thu ca po bejne...pfffff

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19563 ne: 17-06-2013, 13:20:10
do te nis 1 foto timen per reklamen e vodafone ju sjellim me afer lol

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19564 ne: 17-06-2013, 13:21:10
e ka ndryshu ajo ju sjellim me afer mi,..bo nai update se le nom

eshte Bota jone TI LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19565 ne: 17-06-2013, 13:37:36

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19566 ne: 17-06-2013, 16:03:33
ngele me llap perjashta o Mishel LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19567 ne: 17-06-2013, 16:06:47
po kom vape mi qe gjec belane ti e kush me sha

jam bo si roza qe ngordhi per kocka,..une ngordha per fresk

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#19568 ne: 17-06-2013, 16:22:03
E lodhur nga vapa....:(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19569 ne: 17-06-2013, 16:22:52
edhe ti gjuhen jashte si puna ime nga vapa??? he tatu

#19570 ne: 17-06-2013, 16:29:15
O Mishel, se di pse kjo Tatu me ka krijuar nje terheqje platonike, thuj nai llaf te mire per mua :P 

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19571 ne: 17-06-2013, 16:32:02
misheli ishte pragu ne kete rast???

une ndihem si i rob i lirum nga zinxhiret ...me erdhi ora te iki ne shpi

#19572 ne: 17-06-2013, 16:39:19
misheli ishte pragu ne kete rast???

une ndihem si i rob i lirum nga zinxhiret ...me erdhi ora te iki ne shpi

Jo pra jo

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19573 ne: 17-06-2013, 16:42:26
ahh po une jam dritarja..pragu tatuja

tatu ky soli te ka qejf...o cun i mire

ne rregull daku

#19574 ne: 17-06-2013, 16:57:23
ahh po une jam dritarja..pragu tatuja

tatu ky soli te ka qejf...o cun i mire

ne rregull daku

 :engjell: :perqafim :perqafim

Temat e fundit