Si ndjeheni ne kete moment? - 784 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334022

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334022

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19575 ne: 17-06-2013, 16:59:41
gzohem shume

#19576 ne: 17-06-2013, 17:08:17
Sa serioze qenke sot mi  :P

Mqs ra llafi tani po I fus nje te ikme e shifemi andej nga fusha afer perdendimit...

Puc puc

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19577 ne: 17-06-2013, 17:30:51
sot kam lone takim me Gertin ti solo se kena i pune me perendimin

dil i here nga barku javes

#19578 ne: 17-06-2013, 18:23:05
Mishel, po te dergoj vend-ndodhjen time ne Google map. Shif celularin. Duku i her kur te kesh koh.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19579 ne: 17-06-2013, 18:25:05
sdo vish ti aty te fusha? kam i gjet i ven fantastik maj pemes
te gjujme honen...hona pale me ca na gju ne

#19580 ne: 17-06-2013, 18:28:05
Hajde ikim ne Fiji dhe notojme naten ne detin qe ndricon.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19581 ne: 17-06-2013, 18:28:58
sa romantike....apo tronditese

#19582 ne: 17-06-2013, 18:30:50
Un nuk jam shum tip romantik, por me pelqen e bukra.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19583 ne: 17-06-2013, 18:31:49
cfare ka ne.ate det pervec shkelqimit dhe ne te dy ne te

gjallesa ka?

#19584 ne: 17-06-2013, 18:34:21
Ka. Jane gjallesa te vogla qe ndricojne detin naten.
Por nata do ndricohet me shume nga prezenca jone.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19585 ne: 17-06-2013, 18:38:35
mbyll syte....

ne mes te detit dy trupa perpire nga ujet blu ne fosfor dallohen per se largu
duken si te veshur me petkun te dallgve
sirenat e detit do i kishin zili...sa bukur notokan

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19586 ne: 17-06-2013, 18:39:21
e mahnitur

#19587 ne: 17-06-2013, 18:43:13

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19588 ne: 17-06-2013, 18:44:05
wow

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19589 ne: 17-06-2013, 18:45:45


ehhheeeee

shej do na bashkohesh

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#19590 ne: 17-06-2013, 18:59:11
Me duhet te ndihem ,,,,,,,,,,,,,,,,keshtu! :)Besoj qe te gjitheve u imponohet aktrimi! :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19591 ne: 17-06-2013, 19:08:13
po pasion...qeshim kur na qahet

forca e karakterit dhe egoja sna lene te na vere asgje poshte

po nuk eshte normale gjithsesi

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#19592 ne: 17-06-2013, 19:09:46
po pasion...qeshim kur na qahet

forca e karakterit dhe egoja sna lene te na vere asgje poshte

po nuk eshte normale gjithsesi
:)

Eh   Mishel :)

#19593 ne: 17-06-2013, 20:37:03
Kam pershtypjen se ate copezat nga ditari im do jen nji HIT i pa-pershkrueshem ne boten e Letersise.

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19594 ne: 17-06-2013, 22:20:15
Do na japesh autograf

#19595 ne: 17-06-2013, 22:22:00
Do na japesh autograf
Posi jo. Ne bluze perpara e do?

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19596 ne: 17-06-2013, 22:23:24
Mu ke gjoksi e dua..se duket me mire :P

#19597 ne: 17-06-2013, 22:27:44
Ku te dush ti mi s'ka problem.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19598 ne: 17-06-2013, 22:31:03
gerto e dashka te rripi sustjenave lol

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19599 ne: 17-06-2013, 22:31:39
 LOL i kam pa rripa

Temat e fundit