Si ndjeheni ne kete moment? - 785 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 320440

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 320440

 • Postime: 12743

#19600 ne: 17-06-2013, 22:33:20
 ^o)

ca nr i ke ti.flutre?

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#19601 ne: 17-06-2013, 22:38:09
i kam ca :P

 • Postime: 12743

#19602 ne: 17-06-2013, 22:39:27
sa pra? ca fillon nga 0.5 e ik e pirdhu...hajt moste vij.turp

sa o numri

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#19603 ne: 17-06-2013, 22:43:55
dysh. mi se jam e logel ne trup 

#19604 ne: 17-06-2013, 22:45:42
U, me fal se mu derdh shishja ujit. Dale ta pastroj i cik.

 • Postime: 12743

#19605 ne: 17-06-2013, 22:45:57
une thashe c'numer i ke...epo pranej i make pa rrypa

hajt mos u merzit

 • Postime: 12743

#19606 ne: 17-06-2013, 22:46:46
U, me fal se mu derdh shishja ujit. Dale ta pastroj i cik.

mos i bjere tavolines me dore o gert se te derdhet.gota ujit dhe bohesh pis
lemoje dhine lol

#19607 ne: 17-06-2013, 22:47:05
hahahaha

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#19608 ne: 17-06-2013, 22:48:18
U dhit tu qesh mo....

Gerti mos te shpeton nai gjo ka t qeshmet LOL

#19609 ne: 17-06-2013, 22:49:52
Jo jo se jemi intelektual, jemi ne diete dhe sa her qe haj, vjell qe te rri elegant.

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#19610 ne: 17-06-2013, 22:50:41
Mir pra ruj linjat se ato te rujn ene menjen pastaj

 • Postime: 12743

#19611 ne: 17-06-2013, 22:51:16
u flutra une spo qesh...per cin te ze be kam hall

du me zvoglu nr po sdi si
ma mori shpirtin dhe as rripat smi majne mo

do vej cengela hekri

di gjo si ti zvogeloj ne menyre BIO?

 • Postime: 12743

#19612 ne: 17-06-2013, 22:51:54
Jo jo se jemi intelektual, jemi ne diete dhe sa her qe haj, vjell qe te rri elegant.

na bone.edhe bulemik intelektual mo

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#19613 ne: 17-06-2013, 22:53:24
u flutra une spo qesh...per cin te ze be kam hall

du me zvoglu nr po sdi si
ma mori shpirtin dhe as rripat smi majne mo

do vej cengela hekri

di gjo si ti zvogeloj ne menyre BIO?

Te tjeret pagujn pare me i bo ..ti dashke me i cbo...

#19614 ne: 17-06-2013, 22:53:45
na bone.edhe bulemik intelektual mo

Pse mi, te jemi krenar per ato qe na shpifin.

 • Postime: 12743

#19615 ne: 17-06-2013, 23:02:32
Te tjeret pagujn pare me i bo ..ti dashke me i cbo...

ashtu eeee ma prishe menjen lol

 • Postime: 12743

#19616 ne: 17-06-2013, 23:03:17
Pse mi, te jemi krenar per ato qe na shpifin.

une jam krenare me stomak te shkaterrum

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#19617 ne: 17-06-2013, 23:03:47
mos me shit men tashi  :D

 • Postime: 12743

#19618 ne: 17-06-2013, 23:05:57
jo mi cne ...pse..duhet?

une kom siklet ti thu men

goce e ke provu ca sikleti o sidomos ne ket vape

ahhh po te ishin te cmontushme dakort jam

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#19619 ne: 17-06-2013, 23:06:38
ashtu jam rehat se rri lisho ne vere une  LOL

 • Postime: 12743

#19620 ne: 17-06-2013, 23:08:18
e boll boll.se ka meshkuj ne forum qafire  :P

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#19621 ne: 17-06-2013, 23:08:54
 LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#19622 ne: 18-06-2013, 15:39:07

 • Postime: 12743

#19623 ne: 18-06-2013, 15:47:59
kali i zi i skenderbeut c'ngjyre ka mi

 • Postime: 12743

#19624 ne: 18-06-2013, 16:41:12
e bezdisur

Temat e fundit