Si ndjeheni ne kete moment? - 786 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334013

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334013

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19625 ne: 18-06-2013, 18:07:24

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#19626 ne: 18-06-2013, 20:09:07
Bukur

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19627 ne: 18-06-2013, 22:02:03
si pa drita

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#19628 ne: 18-06-2013, 22:02:18

#19629 ne: 18-06-2013, 22:29:45

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19630 ne: 18-06-2013, 22:31:03
edhe une i piva nja dy kriklla te ftohta ....dhe smu drodh qerpiku

dua te dehem njehere te vetme..
te shoh veten cbej

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#19631 ne: 19-06-2013, 11:32:00
Hajde dehemi bashke.... :D :D

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19632 ne: 19-06-2013, 11:42:16
Kam vap :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19633 ne: 19-06-2013, 11:45:15
Hajde dehemi bashke.... :D :D

hajde

#19634 ne: 19-06-2013, 13:29:44
 :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19635 ne: 19-06-2013, 13:30:18
e vaposur

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19636 ne: 19-06-2013, 14:33:06
hajt mo

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19637 ne: 19-06-2013, 14:34:48
hajt mo


pffffffffffffffffff ffffff

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19638 ne: 20-06-2013, 15:04:11
uffffffffffff ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19639 ne: 20-06-2013, 15:06:11
ndihem mire...por kam pare e me mire

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19640 ne: 20-06-2013, 16:00:22
si  shit ne shi  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19641 ne: 21-06-2013, 10:19:23
ndihem HIGH sot...

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#19642 ne: 21-06-2013, 11:57:08
Pergjumesh.....

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19643 ne: 21-06-2013, 12:30:51
mos me dalin femer para syve sot se e merr lumi :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19644 ne: 21-06-2013, 12:34:20
e hapur per diskutime lol

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19645 ne: 21-06-2013, 12:34:55
ska diskutime ..vetem veprime :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19646 ne: 21-06-2013, 12:38:57
e jo jo...une jam e diskutimeve...

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19647 ne: 21-06-2013, 12:43:04
mishel...jam shume ne forme sot..nuk e di cfar me ka gjetur :-[

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19648 ne: 21-06-2013, 12:58:47
qekemi isoj  :P

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19649 ne: 21-06-2013, 13:39:11
Edhe une..qenka dite e mbare mesa duket :)

Temat e fundit