Si ndjeheni ne kete moment? - 787 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334014

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334014

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19650 ne: 21-06-2013, 14:14:11
hajde dalim treshe ....LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#19651 ne: 21-06-2013, 23:43:18
Ne qejf..... :)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19652 ne: 22-06-2013, 18:03:28
Shkelqyeshem..

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19653 ne: 24-06-2013, 15:30:22
mire shume, elhamdulilah (kuptohet, nese me lejohet nga Pasion)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19654 ne: 24-06-2013, 15:54:17
edhe une ..mire

#19655 ne: 25-06-2013, 15:11:56
Like a sleepy Tuesday...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19656 ne: 25-06-2013, 19:03:38
duke pritur lepurushen time....capin

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19657 ne: 25-06-2013, 21:58:40
mair

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#19658 ne: 25-06-2013, 23:10:03 :) :)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19659 ne: 26-06-2013, 08:55:54
Pergjumesh

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19660 ne: 26-06-2013, 09:01:44

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19661 ne: 26-06-2013, 15:23:20
shtab me shtab elektoral e ke parasysh ti  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19662 ne: 26-06-2013, 15:26:14
ai shtabi i ores 11 me pelqeu shume :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19663 ne: 26-06-2013, 15:33:21
dhe mua shume :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19664 ne: 26-06-2013, 15:36:27
 :perqafim

jam gati te marr kete kthesen djathtas.....po me duhet te pres e ca

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19665 ne: 26-06-2013, 15:38:27
une jam tu ja fut 1 gjumi iher
puc fort

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19666 ne: 26-06-2013, 15:44:06
fli fli se do rritesh

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19667 ne: 26-06-2013, 23:30:08
:perqafim

jam gati te marr kete kthesen djathtas.....po me duhet te pres e caShenja tregon per kthesen qe ndodhet me larg 100-150m. Ke patent, ti?  :P

#19668 ne: 27-06-2013, 15:00:25

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19669 ne: 27-06-2013, 15:46:39
Shenja tregon per kthesen qe ndodhet me larg 100-150m. Ke patent, ti?  :P

se kape..ik bej cicin tani

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#19670 ne: 28-06-2013, 18:32:12
I kenaqur

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19671 ne: 29-06-2013, 23:30:03
I kenaqur

veshtire....edhe shqiptar edhe i kenaqur??

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#19672 ne: 29-06-2013, 23:41:57
3D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#19673 ne: 30-06-2013, 08:33:38
veshtire....edhe shqiptar edhe i kenaqur??

 kenaqem per ju       
         
              per ju qe jeni te kenaqur me zgjedhjet :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19674 ne: 30-06-2013, 13:17:38
kenaqem per ju       
         
              per ju qe jeni te kenaqur me zgjedhjet :D

Perderisa ato zhvillohen te lira....... Greko-filit, Edit, i uroj pune te mbare ne rrugen e tij drejt shkaterrimit te Shqiperise. Pritet nje pranvere shqiptare.  :D

Temat e fundit