×
Hyrja
Profili

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 318021

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 318021

 • Postime: 2173

#19675 ne: 30-06-2013, 17:44:35
i lodhur por i kenaqur(pas 2 oresh seks dmth..) :-[

 • Postime: 12743

#19676 ne: 30-06-2013, 20:12:12
e lodhur , e pergjumur...por happy

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19677 ne: 30-06-2013, 20:33:47
E lodhur...e gezuar pas nje pikniku te bukur

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#19678 ne: 30-06-2013, 23:10:54
4D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19679 ne: 01-07-2013, 07:42:02
Full HD

 • Postime: 12743

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#19681 ne: 01-07-2013, 22:59:02
Antene parabole me frekuenca te shkurtra.

 • Postime: 12743

#19682 ne: 01-07-2013, 23:01:14
amor je per nai loje me letra

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#19683 ne: 01-07-2013, 23:03:04
nuk di me lujt mishel

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#19684 ne: 01-07-2013, 23:03:48
vetem poker me pare ne dore di

 • Postime: 12743

#19685 ne: 01-07-2013, 23:05:04
une thashe bojshim i dore kujt i ngelet Dërri ne dore

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#19686 ne: 01-07-2013, 23:08:30
me te drejtit i ngelet gjithmone

 • Postime: 12743

#19687 ne: 01-07-2013, 23:14:05
dmth as mu as ty..

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#19688 ne: 01-07-2013, 23:17:51
une jam e drejte por me derrin s luj

 • Postime: 12743

#19689 ne: 01-07-2013, 23:24:10
kurse une jam draper


noten amici spetatori

#19690 ne: 01-07-2013, 23:25:19
cao

 • Postime: 12743

#19691 ne: 01-07-2013, 23:26:24
u cafsh ishalla

#19692 ne: 01-07-2013, 23:27:13
qao qao

 • Postime: 12743

#19693 ne: 01-07-2013, 23:28:32
gerti me nis i te puthme me dhl urgjent lol

naten vertet

#19694 ne: 01-07-2013, 23:32:31
Naten pra. Po iki dhe un i her ketu rrotull.

Puthja po vjen.

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#19695 ne: 01-07-2013, 23:39:59
Naten pra. Po iki dhe un i her ketu rrotull.

Puthja po vjen.

gjume te embel....po te ishim te bashkuar, sonte do flinim bashke..... LOL

 • Postime: 1283

#19696 ne: 02-07-2013, 13:51:01

 :) :) :)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#19697 ne: 02-07-2013, 13:51:59
 hmmmmm:

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#19698 ne: 02-07-2013, 14:59:32
Xhom fare

 • Postime: 2173

#19699 ne: 02-07-2013, 15:19:23
kujdes se po ta fut ndonjeri..... ;) me gure :P

Temat e fundit