Si ndjeheni ne kete moment? - 788 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 347208

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 347208

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19675 ne: 30-06-2013, 17:44:35
i lodhur por i kenaqur(pas 2 oresh seks dmth..) :-[

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19676 ne: 30-06-2013, 20:12:12
e lodhur , e pergjumur...por happy

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19677 ne: 30-06-2013, 20:33:47
E lodhur...e gezuar pas nje pikniku te bukur

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#19678 ne: 30-06-2013, 23:10:54
4D

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19679 ne: 01-07-2013, 07:42:02
Full HD

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#19681 ne: 01-07-2013, 22:59:02
Antene parabole me frekuenca te shkurtra.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19682 ne: 01-07-2013, 23:01:14
amor je per nai loje me letra

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#19683 ne: 01-07-2013, 23:03:04
nuk di me lujt mishel

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#19684 ne: 01-07-2013, 23:03:48
vetem poker me pare ne dore di

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19685 ne: 01-07-2013, 23:05:04
une thashe bojshim i dore kujt i ngelet Dërri ne dore

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#19686 ne: 01-07-2013, 23:08:30
me te drejtit i ngelet gjithmone

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19687 ne: 01-07-2013, 23:14:05
dmth as mu as ty..

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#19688 ne: 01-07-2013, 23:17:51
une jam e drejte por me derrin s luj

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19689 ne: 01-07-2013, 23:24:10
kurse une jam draper


noten amici spetatori

#19690 ne: 01-07-2013, 23:25:19
cao

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19691 ne: 01-07-2013, 23:26:24
u cafsh ishalla

#19692 ne: 01-07-2013, 23:27:13
qao qao

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19693 ne: 01-07-2013, 23:28:32
gerti me nis i te puthme me dhl urgjent lol

naten vertet

#19694 ne: 01-07-2013, 23:32:31
Naten pra. Po iki dhe un i her ketu rrotull.

Puthja po vjen.

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19695 ne: 01-07-2013, 23:39:59
Naten pra. Po iki dhe un i her ketu rrotull.

Puthja po vjen.

gjume te embel....po te ishim te bashkuar, sonte do flinim bashke..... LOL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#19696 ne: 02-07-2013, 13:51:01

 :) :) :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19697 ne: 02-07-2013, 13:51:59
 hmmmmm:

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19698 ne: 02-07-2013, 14:59:32
Xhom fare

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19699 ne: 02-07-2013, 15:19:23
kujdes se po ta fut ndonjeri..... ;) me gure :P

Temat e fundit