Si ndjeheni ne kete moment? - 789 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 333544

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 333544

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19700 ne: 02-07-2013, 15:25:51
Kam frik mos coptohet guri :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19701 ne: 11-07-2013, 10:26:48

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#19702 ne: 11-07-2013, 11:24:39
Relax total...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19703 ne: 11-07-2013, 11:28:14
e lodhur shume...pse nuk eshte e premte sot?

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19704 ne: 11-07-2013, 14:11:09
Si vakt dreke..pergjumesh.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19705 ne: 11-07-2013, 14:37:40

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19706 ne: 12-07-2013, 19:34:05
Kam qene dhe me mire :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19707 ne: 12-07-2013, 21:10:58
diten tull noten qull

se kuptoj

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19708 ne: 13-07-2013, 00:51:40
diten tull noten qull

se kuptoj

Ne analizen time, diten pastrohesh dhe te thahet ajri, ndersa naten serish e kalon e paburre


 une jam, elhamdulilah, shume mire

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19709 ne: 13-07-2013, 09:53:47
mos bej analogji kot se ja ke myt

do me japesh nje dore ti?

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19710 ne: 13-07-2013, 11:56:24
mos bej analogji kot se ja ke myt

do me japesh nje dore ti?

nuk me ke kuptuar drejt...  :(

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#19711 ne: 13-07-2013, 11:58:14
Sexy ndihem....:D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19712 ne: 13-07-2013, 12:25:33
nuk me ke kuptuar drejt...  :(

epo shpjegohu me qarte

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19713 ne: 13-07-2013, 14:11:04
lehtshem ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19714 ne: 13-07-2013, 15:43:16
sikur kam harru shpine pa fut ne valixhe :d

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19715 ne: 13-07-2013, 16:19:22
u bere gati? shpine leje aty se do e gjesh zojushe

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#19716 ne: 13-07-2013, 16:26:59
Happy :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19717 ne: 13-07-2013, 16:27:51
me duket sikur do iki per muaj jo per disa jave prandaj jam tu fut ne valixhe ca me zejn syte LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19718 ne: 13-07-2013, 16:35:06
dhe maje men kur te harrosh nai gjo qe te duhet

une e kam zakon ket

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19719 ne: 13-07-2013, 16:36:48
e rendesishme eshte pasaporta kuleta dhe karta e kredititit te tjerat urgullohen :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19720 ne: 13-07-2013, 17:42:13
po pse te harxhoj kele per gjera qe i kam?

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#19721 ne: 13-07-2013, 17:57:58
 :) :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19722 ne: 13-07-2013, 20:38:21

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19723 ne: 15-07-2013, 23:02:03
jam pak me nerva tani

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19724 ne: 16-07-2013, 08:12:53
E djegur.. :D

Temat e fundit