Si ndjeheni ne kete moment? - 790 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334020

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334020

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19725 ne: 16-07-2013, 10:51:58
Nese çmimi i karburantit do vazhdoje te rritet, endrra e çdo vajze do behet realitet...- Princi i kalter do vije vertet me kale :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19726 ne: 17-07-2013, 19:49:15
shume i merzitur per kete siper..na ndau jeta perse gjalli :-[

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19727 ne: 17-07-2013, 22:35:27
ate thuaj derman.. .me ca tipi kali do vish?

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19728 ne: 18-07-2013, 00:18:50
Ooooooooooooh come on, Misheeeeeeeeeeeeel. ...plliiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiizzzzzzzzz zzzzzzzzzz
 

JO kete! Eshte i grek i qelbur!!


Po, ja, kete....

TIMMY T- One more try

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19729 ne: 18-07-2013, 07:13:37
konfuze nga ky vaga  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19730 ne: 18-07-2013, 13:39:30

 • Postime: 64
 • Karma: +0/-0

#19731 ne: 22-07-2013, 19:48:50
E vetme

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19732 ne: 22-07-2013, 21:01:07
Nora ft. Gena & Jean Diarra - Le Mama (Official Video)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19733 ne: 22-07-2013, 21:37:25
E vetme

kush te ka lone vetem mi Lura?

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#19734 ne: 22-07-2013, 23:18:52
Amazing. flm Zot.

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19735 ne: 23-07-2013, 12:33:37
te them te drejten jam shume ne forme nga ana seksuake e kam fjalen :-[

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19736 ne: 23-07-2013, 13:03:08
Si vakt dreke..pergjumsh

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19737 ne: 23-07-2013, 13:32:19
dicka

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19738 ne: 23-07-2013, 13:39:34
une nuk kam faj per ndjesine tuaj jo te mire.. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19739 ne: 23-07-2013, 13:40:30
bahhhhh....kshu ndihem sot • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19740 ne: 23-07-2013, 13:41:46
une nuk shoh asgje sepse kam bllokim total videosex...ne PC time :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19741 ne: 23-07-2013, 13:42:32
se je eksponent i rrezikshem per shoqerine ti prandaj.... :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19742 ne: 23-07-2013, 13:43:53
jo ma bllokoj gruaja ..se me kapi ne flagrance(me presh ne dore) :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19743 ne: 23-07-2013, 13:44:35
e shkreta grua c'ibrete i paskan pare syte thuaj

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19744 ne: 23-07-2013, 13:46:14

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19745 ne: 23-07-2013, 13:46:49
tani po e vuan bllokimin se gjithe naten duhet te me mbaje siper :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19746 ne: 23-07-2013, 13:51:51
e lodhur

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#19747 ne: 23-07-2013, 13:59:23
kontrollo pulsin... :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19748 ne: 23-07-2013, 14:00:27

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19749 ne: 23-07-2013, 14:02:30
Nuk jam vetëm
Dhe pse ty s'të kam
Nuk jam vetë e di
Jo nuk di të qaj
Ti nuk je më këtu
Të shohësh sytë e mi
Nuk jam vetëm jo.

Nuk je vetëm
Gjithmonë do t'jem pranë
Të jap jetë e di
Dhe pse jetë nuk kam
Se fryma më mbaron
Oh, për ty
Për ne të dy

Dhe them me vete:
"Ku je? Ku je?" - ky shpirt thërret
Atje, atje nuk ka më jetë
E di, e di nuk je më ti ai që vjen
Nuk je...

Temat e fundit