×
Hyrja
Profili

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 318018

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 318018

 • Postime: 1580

#700 ne: 24-11-2006, 19:46:15
Pune kam, bo ti ca ke bo? LOL

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#701 ne: 24-11-2006, 19:48:05
sen...ene un pun kam, ama ti ca ke bo ca ke bo LOL

 • Postime: 1580

#702 ne: 24-11-2006, 19:50:09
Dhe shkolle kam bo, po ti ca ke bo mo LOL

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#703 ne: 24-11-2006, 19:57:08
un vec pun kam bo... po ti ...ca ke bo ca ke bo LOL LOL

 • Postime: 12234

#704 ne: 24-11-2006, 20:13:06
Ndjehem  sikur  peshkaqeni me gjah ne dhëmbë.... :D

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 25-11-2006, 08:32:24
me mire sbehet  :P

 • Postime: 1015

#706 ne: 25-11-2006, 15:16:13
E pushuar  :)

 • Postime: 12234

#707 ne: 25-11-2006, 19:13:49
Cope cope,spo muj te mbledhem nga nata e mbremshme... :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#708 ne: 25-11-2006, 23:28:05
ne forme sonte po ndihem :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#709 ne: 27-11-2006, 21:08:38
ja ashtu

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#710 ne: 27-11-2006, 21:09:52
kam nje grip... :(

 • Postime: 12234

#711 ne: 28-11-2006, 00:56:29
Ndjehem shkrum.... :D

#712 ne: 28-11-2006, 19:02:54
i shkatrruar..i cfilitur..i rraskapitur..i corientuar..i pa duruar..afer cmendurise(nje pellembe larg) ;)

 • Postime: 1460

#713 ne: 30-11-2006, 15:31:09
Me grip neper kembe (?)

#714 ne: 30-11-2006, 17:05:07
shume i dermuar..me duket se jam me SIDA.. hmmmmm:

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#715 ne: 30-11-2006, 17:16:03
Hajde shendet tu befte.  :D LOL LOL LOL

  I lodhur, i uritur, por energjik per nje shetitje nga blloku. :D

 • Postime: 1580

#716 ne: 30-11-2006, 17:30:24
Me dhemb pak koka :(

 • Postime: 12234

#717 ne: 01-12-2006, 00:40:02
Ndihem i gatshem.... :D

 • Postime: 4261

#718 ne: 01-12-2006, 00:48:04
i  gatshem per  cfar  o  Lefto .:D


Une ndihem i rehatuar tani pas ca ditesh te lodhshme :D

#719 ne: 01-12-2006, 10:51:43
ae di pse p[or ndihem keq

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#720 ne: 01-12-2006, 12:40:18
Futi pak piper te kuq dhe kthellohesh. :D


Sot qenkam ne humor te mire. ;)

#721 ne: 01-12-2006, 19:08:21
mire mire...hajt mo :D

#722 ne: 01-12-2006, 19:24:55
jam i gezuar se analizat me dolen mire...dola negativ..ja hodha.. ;)

#723 ne: 01-12-2006, 20:38:09
negativ per cfare dole ti more???? :D

 • Postime: 12234

#724 ne: 01-12-2006, 20:42:48
Shujjjj ti Willi paske darsem kshtu... :P...Po ku i pate mendt mor djal mi ja prish gjumin vetes naten kshu me pru punën deri ne testim... ;)


Ndjehem shum i pashpirt... :D

Temat e fundit