Si ndjeheni ne kete moment? - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 347206

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 347206

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#700 ne: 24-11-2006, 19:46:15
Pune kam, bo ti ca ke bo? LOL

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#701 ne: 24-11-2006, 19:48:05
sen...ene un pun kam, ama ti ca ke bo ca ke bo LOL

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#702 ne: 24-11-2006, 19:50:09
Dhe shkolle kam bo, po ti ca ke bo mo LOL

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#703 ne: 24-11-2006, 19:57:08
un vec pun kam bo... po ti ...ca ke bo ca ke bo LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#704 ne: 24-11-2006, 20:13:06
Ndjehem  sikur  peshkaqeni me gjah ne dhëmbë.... :D

 • Postime: 66
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 25-11-2006, 08:32:24
me mire sbehet  :P

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#706 ne: 25-11-2006, 15:16:13
E pushuar  :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#707 ne: 25-11-2006, 19:13:49
Cope cope,spo muj te mbledhem nga nata e mbremshme... :D

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#708 ne: 25-11-2006, 23:28:05
ne forme sonte po ndihem :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#709 ne: 27-11-2006, 21:08:38
ja ashtu

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#710 ne: 27-11-2006, 21:09:52
kam nje grip... :(

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#711 ne: 28-11-2006, 00:56:29
Ndjehem shkrum.... :D

#712 ne: 28-11-2006, 19:02:54
i shkatrruar..i cfilitur..i rraskapitur..i corientuar..i pa duruar..afer cmendurise(nje pellembe larg) ;)

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#713 ne: 30-11-2006, 15:31:09
Me grip neper kembe (?)

#714 ne: 30-11-2006, 17:05:07
shume i dermuar..me duket se jam me SIDA.. hmmmmm:

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#715 ne: 30-11-2006, 17:16:03
Hajde shendet tu befte.  :D LOL LOL LOL

  I lodhur, i uritur, por energjik per nje shetitje nga blloku. :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#716 ne: 30-11-2006, 17:30:24
Me dhemb pak koka :(

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#717 ne: 01-12-2006, 00:40:02
Ndihem i gatshem.... :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#718 ne: 01-12-2006, 00:48:04
i  gatshem per  cfar  o  Lefto .:D


Une ndihem i rehatuar tani pas ca ditesh te lodhshme :D

#719 ne: 01-12-2006, 10:51:43
ae di pse p[or ndihem keq

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#720 ne: 01-12-2006, 12:40:18
Futi pak piper te kuq dhe kthellohesh. :D


Sot qenkam ne humor te mire. ;)

#721 ne: 01-12-2006, 19:08:21
mire mire...hajt mo :D

#722 ne: 01-12-2006, 19:24:55
jam i gezuar se analizat me dolen mire...dola negativ..ja hodha.. ;)

#723 ne: 01-12-2006, 20:38:09
negativ per cfare dole ti more???? :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#724 ne: 01-12-2006, 20:42:48
Shujjjj ti Willi paske darsem kshtu... :P...Po ku i pate mendt mor djal mi ja prish gjumin vetes naten kshu me pru punën deri ne testim... ;)


Ndjehem shum i pashpirt... :D

Temat e fundit