Si ndjeheni ne kete moment? - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334016

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334016

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#725 ne: 01-12-2006, 21:16:40
jam i gezuar se analizat me dolen mirë...dola negativ..ja hodha.. ;)

Per 1 dhjetorin i bere analizat ti? LOL

Une ndihem si peshku ne uje. :)

#726 ne: 01-12-2006, 22:54:01
negativ për çfarë dole ti more???? :D
me hyri frika se kisha ate semundjen e tmerrshme pra..mishel ;)

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#727 ne: 06-12-2006, 17:41:37
Ne ankth lodhje: dhe teper i lodhur lodhje:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#728 ne: 06-12-2006, 19:16:40
Ndihem  si me pas lind para 5 minutave.... :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#729 ne: 07-12-2006, 12:26:21
I griposur totalisht.

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 07-12-2006, 14:50:01
Vdiqa per buke  :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 07-12-2006, 16:16:23
pergjumesh....

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#732 ne: 07-12-2006, 23:30:44
Mire pasi i bera nja 2 ore gjum  ne mbremje ( pa dashje ) :D  hmmmmm:

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 07-12-2006, 23:40:28
Shum mire....

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#734 ne: 07-12-2006, 23:46:45
Kam pi shum cigare sot.. dhe ndjej dhembje fyti... Me siguri neser s'do kem zë per te kendu. :D :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 08-12-2006, 15:22:36
C'nate e tmerrshme.....

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#736 ne: 08-12-2006, 15:25:39
Une ndihem si rrushi ne dege. :D

C'nate e tmerrshme.....

Pse?

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#737 ne: 08-12-2006, 15:32:51
Ehhhh pse ......nuk e kuptoj pse pyet kot ...nga t'ja filloj

Ti gjithmon o si peshku ne uje o si rrushi ne deg ndihesh :D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#738 ne: 08-12-2006, 15:42:42
i lodhur

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 08-12-2006, 15:48:27
Akoma me grip  :(

#740 ne: 08-12-2006, 15:51:38
keshtu ne anen e jashtme mire..por nga brenda dicka.. si jo mire(anen shpirtrore them se mos keqkuptoni ..) hmmmmm:

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 08-12-2006, 15:55:07
Probleme dashnie, apo jo Will? :D :D

#742 ne: 08-12-2006, 16:21:11
JO more Bekim... ;)...ku te shkon mendja edhe ty.. ;)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 08-12-2006, 19:46:41
Ndjehem shume mire... :D :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#744 ne: 08-12-2006, 20:08:49

#745 ne: 11-12-2006, 13:02:09
nuk ndihem dhe aq mire.

mbase ngaqe para pak ditesh vdiq presori im i gjermanishtes  :(

#746 ne: 11-12-2006, 13:34:29
me jete te gjate ..po cfare lindi..??? hmmmmm:

#747 ne: 11-12-2006, 13:37:34
me jetë te gjatë ..po çfarë lindi..??? hmmmmm:
vdiq oreeeeee ^o)

#748 ne: 11-12-2006, 13:41:46
po mire ore..po pse vdiq..kur vdiq dhe si vdiq..hajde njehere mos e thuaj kaq thate kete pune.. hmmmmm:

#749 ne: 11-12-2006, 14:00:59
atak kardiak ne zemer.ne dush e gjeten diten tjeter,fakti qe me vjen me shume keq eshte menyra si ka vdekur dhe vetem.....kjo me trishton me shume.e dini si ka qene ora e fundit me te?asnje nga nxanzit skishte ba detyrat,nuk na foli fare as nota sna vuri,zbriti ne kabinet mori nje kitare dhe na kendo kenge te vjetra afrikane.... sa u kenaqem ate ore,dhe askujt si vajti ndermend se ajo do ishte ora e fundit me te! :(

Temat e fundit