×
Hyrja
Profili

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 318081

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 318081

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#750 ne: 11-12-2006, 14:04:36
SOT NDIHEM PLOT ENERGJI  POZITIVE. :perqafim :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 11-12-2006, 15:27:26
shume e lodhur ....dhe shume bllaaaaaaaa ......jo dhe aq e qeshur

 • Postime: 1460

#752 ne: 11-12-2006, 16:29:10
Superrrrrrrrrr LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 11-12-2006, 16:48:59
 pagjume: pagjume: pagjume: pagjume: pagjume: lodhje: lodhje: lodhje: lodhje:

 • Postime: 1460

#754 ne: 11-12-2006, 17:09:48
Shpejt nje kove me akull se tret ky robi ketu lart :P

 • Postime: 12234

#755 ne: 11-12-2006, 17:54:23
Ndjehem si peshku ne fertere.... :D

#756 ne: 11-12-2006, 18:04:15
ehhhh. :S.ja cope cope...dallge dallge..po me mire se njera qenkam hmmmmm:

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 11-12-2006, 18:28:14
 pagjume:

#758 ne: 11-12-2006, 20:37:11
atak kardiak ne zemër.ne dush e gjeten ditën tjetër,fakti qe më vjen me shumë keq është mënyra si ka vdekur dhe vetëm.....kjo me trishton me shumë.e dini si ka qenë ora e fundit me te?asnjë nga nxanzit skishte ba detyrat,nuk na foli fare as nota sna vuri,zbriti ne kabinet mori një kitare dhe na këndo këngë te vjetra afrikane.... sa u kënaqem atë ore,dhe askujt si vajti ndërmend se ajo do ishte ora e fundit me te! :(
e kam te sigurte qe e ka tepruar me perdorimin e Viagres..se keshtu vdesin te gjithe keta te huajt qe vijne ne shqiperi..nga kjo semundje... hmmmmm:

#759 ne: 11-12-2006, 20:40:00
e kam te sigurtë qe e ka tepruar me përdorimin e Viagres..se kështu vdesin te gjithë këta te huajt qe vijnë ne Shqipëri..nga kjo semundje... hmmmmm:
Mire sikur po ha nje pjate me karona.O Wiliam vdiq me vertet ai se lexova gazeten e gjyshit une :D

#760 ne: 11-12-2006, 20:53:48
po ashtu do thone o Capkene gazetat..se une di shume raste qe kane vdekur nga ai muhabeti qe thashe..se te shkretet nuk e perballojne dot ngarkesen e punes dhe fap e direkt tek farmacia...mbushin xhepat me viagra dhe ne sulem perpara..se ne fakt edhe kane ngarkese..ketu ne shqiperi..se keto te marrat tona mjafton te jete i huaj dhe i hidhen ne qafe

#761 ne: 11-12-2006, 20:59:32
po ashtu do thonë o Capkene gazetat..se unë di shumë raste qe kanë vdekur nga ai muhabeti qe thashë..se te shkretet nuk e perballojne dot ngarkesen e punës dhe fap e direkt tek farmacia...mbushin xhepat me viagra dhe ne sulem përpara..se ne fakt edhe kanë ngarkese..këtu ne Shqipëri..se këto te marrat tona mjafton te jetë i huaj dhe i hidhen ne qafe
Mqs ra fjala nje Viager kushton ne mos gaboj tek 70 mije lek te vjetra :D

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 12-12-2006, 07:35:16
shum i trembur  :P nga keta hijet ketu :D

 • Postime: 12234

#763 ne: 12-12-2006, 21:07:55
E di nga une pritet te ja tuj fluturu,por JO...

Ndihem vertet keq,muj me thon nga ditet me te renda qe kam pas ne jete...M'ndihmovt ZOTI me vyn sonte ndihma e tij,shpresoj se neser kena me pasdite te kthjellet e qe na gezon.(sdi pse po ndjeva nevojen te ndaj me ju kete ndjenje)

#764 ne: 12-12-2006, 21:10:38
qendro he burre e mos e lesho veten.. hmmmmm:

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 12-12-2006, 21:27:59
e rraskapitur nga provimet...  :(

 • Postime: 4261

#766 ne: 12-12-2006, 22:21:29
i lodhur  :(

#767 ne: 12-12-2006, 22:29:13
dallge dallge...si e coroditur D;

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 12-12-2006, 22:41:07
e qete..............

#769 ne: 12-12-2006, 22:53:36
lum ty te rri sahati 12 !

 • Postime: 4261

#770 ne: 12-12-2006, 22:55:07
hah...pse ty nuk po te leviz fare ee :D

#771 ne: 13-12-2006, 09:42:35
ehhhhee...sot e paskam humbur fare me duket..edhe corapet i kam veshur mbrapsht... :S

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 13-12-2006, 13:06:55
HAHAHAHAHAHA me mire SBOHET  :perqafim

#773 ne: 13-12-2006, 14:12:08
Topppp e dashuruararrrrrrrrr se neser iki tek zemra ime qe po vdes mezi po pres ta perqafoj ta puth fort dhe ti them"Kur do vijne dritat di gje :D

 • Postime: 12234

#774 ne: 13-12-2006, 15:26:12
Ndihem vertet lehte..I qofshim fale te madhit ZOT.... :X

Temat e fundit