Si ndjeheni ne kete moment? - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334376

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 334376

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#800 ne: 20-12-2006, 05:12:45
super... ma ne fund i marova provimet dhe jam me pushime per 1 muj.  :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#801 ne: 22-12-2006, 21:12:52
Super, si ne pushim me  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#802 ne: 23-12-2006, 18:38:37
I paprekshem.... :D

#803 ne: 24-12-2006, 11:18:57
kaotik... :S

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#804 ne: 24-12-2006, 12:19:35
I pushueshem   dhe i gatshem per feste... ;)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#805 ne: 24-12-2006, 12:22:13
si ne pushim ma  :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#806 ne: 24-12-2006, 13:18:28
Shum mire ...i pushushem  :)

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#807 ne: 25-12-2006, 00:30:42
Me djegin syte..

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#808 ne: 25-12-2006, 02:23:57
Pa gjume  hmmmmm:

#809 ne: 25-12-2006, 10:05:19
ore Ladyx..si pagjume je shpesh me duket ti. :S.cke moj..flej nganjehere mos bej keshtu edhe ti..  :P

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#810 ne: 25-12-2006, 13:50:32
Wiliams,per mbreme e kishin kafet fajin, se kam pi aq shume sa se mbaj mend te kam pire ashtu ndonjehere.E sot do te pi me pak ,vetem 7-8  :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#811 ne: 25-12-2006, 14:10:47
valla pak  po pijshe Lady :DUne sot ndihem shkelqyshem  :)

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#812 ne: 25-12-2006, 14:12:13
Ka qe pine edhe me "pak " Charlie  :P

Une sot  shume majr ndihem  :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#813 ne: 25-12-2006, 14:14:12
po po ka  ...si psh ..une vetem tri ne dite :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#814 ne: 25-12-2006, 14:16:03
Tri kafe apo tri....??? LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#815 ne: 25-12-2006, 14:19:18
hahaha ....tri kafe mojj :D pse ca mendove ti

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#816 ne: 25-12-2006, 14:21:01
eh ku di une, thash mos tri buke,apo tri cigare apo tri...sirena   ;) LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#817 ne: 25-12-2006, 14:26:46
Jo moj jo ...buke ha shum pak ...gjithashtu edhe cigaren nuk e pi fare :D


p.s. cka eshte sirena mi :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#818 ne: 25-12-2006, 14:32:06
Sirena--gjysme femer gjysme peshk ,zakonisht e gjejme ne mitologji antike.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#819 ne: 25-12-2006, 14:33:48
phiiii.....mos ia fillo me  perralla ketu tani :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#820 ne: 25-12-2006, 14:39:09
o Charlie, jo perralla por ashtu te paramendova,me tri "pehrrija" per rreth  duke te bere muhabet dhe ato i paramendova aq te bukura si sirena. :D :D E qfar bote kemi ardhe ,as me i uru njerit gjera te mira ste lejojne  :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#821 ne: 25-12-2006, 14:42:22
hahaha....jo moj jooo ..ma  pehri se ti nuk ka ...

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 25-12-2006, 18:51:41
shume e lodhur ..................

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#823 ne: 25-12-2006, 21:12:18
M'lodhen shpirtin populli.....

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#824 ne: 26-12-2006, 14:16:12
Keq, e merzitur  :(

Temat e fundit