Si ndjeheni ne kete moment? - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 346057

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 346057

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#825 ne: 26-12-2006, 14:22:15
psee moj  :)

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#826 ne: 26-12-2006, 14:23:02
 :S me arsye

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#827 ne: 26-12-2006, 14:27:25
cilat jan  ato :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#828 ne: 26-12-2006, 14:28:19
aiii me te tregu ja nis edhe ti e merzitesh, keshtu qe  spo te tregoj hiq  :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#829 ne: 26-12-2006, 14:31:19
s'ka dert ...duhet ta ndajm bashk cdo hidherim apo gezim :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#830 ne: 26-12-2006, 14:33:08
Flm  :perqafim, asgje jo me mungon atmosfera festive qe behet ne Kosove keto dite,asgje me shume  :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#831 ne: 26-12-2006, 14:36:37
aha....dem qe nuk je per ta festuar me  ne  :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#832 ne: 26-12-2006, 14:38:22
 >< Hiq spo dua te jem :@

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#833 ne: 26-12-2006, 14:39:43
pseee .... :S

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#834 ne: 26-12-2006, 14:41:55
Po i japi  vetes gajret o Charlie  hmmmmm:

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#835 ne: 26-12-2006, 14:43:44
ani ani  jepi :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#836 ne: 26-12-2006, 14:44:26
 :) :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#837 ne: 26-12-2006, 15:29:25
e permalluar

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#838 ne: 26-12-2006, 15:32:10
ndihem ...shembullore  :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#839 ne: 26-12-2006, 15:37:45
Urime Charlie, une mjaftueshem me shume 1 se 2-sha  :(

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#840 ne: 26-12-2006, 15:40:26
po ti paske ngel bre ....te paska honger dreqi LOL

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#841 ne: 26-12-2006, 15:42:12
A pasna ngel aaaaaaaaaa.Jo ika me mesu pak se njeme spaska gje prej meje  :( :(  hmmmmm: Kaloni majr

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#842 ne: 26-12-2006, 15:55:49
i rilindur  :D

#843 ne: 26-12-2006, 17:00:50
gjysem i gjalle hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#844 ne: 26-12-2006, 17:22:55
Ndihem shum festiv... :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#845 ne: 30-12-2006, 15:36:39
e smut :(

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#846 ne: 30-12-2006, 15:53:06
Me dhimbje kurrizi, shpine dhe shpatullash. :D :D :D Kam nevoje per masazh LOL LOL

#847 ne: 30-12-2006, 18:44:30
e vetmuar pa ate qe ma do zemra... :( :( :( :(

#848 ne: 31-12-2006, 09:46:58
e vetmuar pa atë qe ma do zemra... :( :( :( :(
:love: :-x

#849 ne: 31-12-2006, 15:33:26
Bbbb si e trullosur....

Temat e fundit