Si ndjeheni ne kete moment? - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 370663

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 370663

#875 ne: 07-01-2007, 12:01:47
hajde Ladyx..futju punes..se une ju futa qysh pardje ;)

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 07-01-2007, 13:05:27
u tani mu kujtua

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#877 ne: 07-01-2007, 13:12:25
mir mir

#878 ne: 07-01-2007, 15:03:25
i lodhur ..duhet te punoj me pak se me kete ritem nuk po e perballoj dot hmmmmm:

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 07-01-2007, 16:19:19
 sot interesant jam ne disponim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#880 ne: 07-01-2007, 18:42:09
Ndjehem i shtrydhur.... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#881 ne: 07-01-2007, 19:25:40
edhe une pikerisht fjale e goditur ndjehet krejtesisht e shtrydhur .....

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#882 ne: 07-01-2007, 19:28:22
Hec ihere ketu me trego se kush te shtrydhi? :D

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#883 ne: 07-01-2007, 22:22:09
ndoshta ka veshur gjinse shum te ngushta (take ishte kjo)  :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 08-01-2007, 15:51:55
Lefto jo vallaj do kishte qene mire te isha e shtydhur nga ajo ane po ce do aha ......ehhh ca me ka shtrydhur mua lere lere.....

#885 ne: 08-01-2007, 20:23:37
po c'te ka shtrydhur moj lisushe....shtydhes ja e frutave????

Une ndihem mire, ose e bindur qe me vone do ndihem me mire.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#886 ne: 08-01-2007, 20:37:42
Kush te bindi ty kaq shum?.... :D..Me siguri paske marre ndonje premtim e forte.... :P

#887 ne: 08-01-2007, 20:46:56
jo jo lefto...kam besim ne forcat e mia. :S

PS: lefto e di ate fjalen ti qesh se nuk qaj dot ose anasjelltas...e ja keshtu ndihem po mos thuaj njeriut he xhan... ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#888 ne: 08-01-2007, 20:50:02
o yllo mo s ke dert,ti veq vazhdo keshtu se e di se te kam qejf kur je e forte... ;)

#889 ne: 08-01-2007, 21:02:15
Do mundohem lefto per te miren e te mires... :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#890 ne: 10-01-2007, 19:03:09
Ndihem i mprehte sot.... :D

#891 ne: 10-01-2007, 19:25:35
Per te miren e te mires vazhdoj te ndihem mire. :S

#892 ne: 10-01-2007, 20:48:33
pak keshtu ><..dhe pak keshtu :love:..me alternime

#893 ne: 10-01-2007, 20:53:25
Si vale vale...nga termeti i fundit pesova thyerje thonjsh :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#894 ne: 12-01-2007, 00:05:02
Ehhhhhhhhhhhhhhh..N dihem  si pula ne hell  :P....Jam rrotullu me veture ne safari dhe krut e kamca si me kodra.... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#895 ne: 12-01-2007, 00:41:25
sikur ndihem ne humor une sot....nuk duket hee? Hajt mo .......

#896 ne: 12-01-2007, 09:09:01
une per sot ndjehem aq i hardallosur sa do zoti e nuk me del ndonjera perpara sot... hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#897 ne: 15-01-2007, 17:54:01
Ndihem si supermen... :D...Jo per gje po  i kalova nja 2 nete andej  ne maje te malit(2900 metra lartesi)..Ishte vertet qejf ,tash jam kthyer ketu ti shof se c'bejne zockat e mia.... :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#898 ne: 15-01-2007, 20:09:36
Une ndjehem cka. Jo ne te vertete me flihet prandaj, edhe pse eshte mesi i dotes, ora 2.00 e drekes. Vallaj ne shtepi jam. Po marr nje sy gjume, nja 1 ore te pakten. Nani Nani Goca... hajde kush do vije te me kendoje ndonje lullaby te me zeri gjumi tamam? Kush e ka zerin e embel si zocke, hmmm? :P

#899 ne: 15-01-2007, 20:42:49
vijne cunat mos ki hall..ke lefton sa per 100 burra :D

Temat e fundit