×
Hyrja
Profili

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 318000

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 318000

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#975 ne: 23-01-2007, 20:43:53

e lodhur , e rraskapitur  :-[ :-[ pagjume:
wiliams
#976 ne: 23-01-2007, 20:49:59
Si breshka e Leftos...
ehhhhhhhhhh more Lefter. :S.do i heqesh ato breshkat apo si e ke punen..? :D..ose te pakten hiqe ate qe eshte siper..po nuk pate mundesi te heqesh te dyja :D hmmmmm:
Capkenja
#977 ne: 23-01-2007, 20:52:59
po ty te zuri vapa apo djereset e ftohta kur shef nje femer teper sexy...
wiliams
#978 ne: 23-01-2007, 21:28:25
po ty te zuri vapa apo djereset e ftohta kur shef një femër tepër sexy...
...mua vetem makina me ze o Capkene ..kur udhetoj mbi 50 km.. :D

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
OXSA
#979 ne: 23-01-2007, 21:56:18
Edhe unë jam cike e rraskapitur. Çka ndjehem ne te vërtetë. :(
Po ndjej nxetesi hhehehe
Capkenja
#980 ne: 23-01-2007, 21:58:12
...mua vetëm makina me ze o Capkene ..kur udhetoj mbi 50 km.. :D
Obobo ty te ze dhe autobusi..ti ne trotuar ai ecen ne rruge per qejf te vete..ty prape te ze !

 • Postime: 12234
Lefter
#981 ne: 24-01-2007, 01:03:59
Si breshka e Leftos...


T'paska vajtur mendja ty per te keq a.... :D...Une nuk ndihem hiq... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#982 ne: 24-01-2007, 02:35:51As une nuk ndihem hic. :P • Postime: 825
 • Gjinia: Femer
agnesa
#983 ne: 24-01-2007, 14:08:54


As unë nuk ndihem hiç. :P
mund te me shpjegosh qfar ndjenjë është kjo

 • Postime: 7455
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#984 ne: 24-01-2007, 15:21:12
i PUSHTETSHEM    :)

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
OXSA
#985 ne: 24-01-2007, 15:36:35
bukur ndjehem

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer
agnesa
#986 ne: 24-01-2007, 16:49:17
mir :P

 • Postime: 12234
Lefter
#987 ne: 24-01-2007, 18:06:07
Ndihem si viager... :D(roze  :D)

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer
agnesa
#988 ne: 24-01-2007, 19:16:32
q'te ben te ndihesh ashtu

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#989 ne: 24-01-2007, 19:36:26
ndjehem keq

 • Postime: 1580
sorelina
#990 ne: 24-01-2007, 19:48:13
ndjehem keq


Pi Redbull se te ben me krahe LOL LOL

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#991 ne: 24-01-2007, 19:52:16
ti bene serish ndonje prove qe me thua te mar redbull?
pa avajtu pak ti :lule

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#992 ne: 25-01-2007, 07:18:11
Ndihem si viager... :D(roze  :D)

Edhe roze tu dashka Viagra ty, pa le. LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#993 ne: 25-01-2007, 07:18:46
i PUSHTETSHEM    :)


Po ke do te pushtosh dhe nga kush je pushtuar? LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#994 ne: 25-01-2007, 07:20:42
yll fare...shumë mirë,  :D

Wow sa pergjigje e bukur. Sa optimiste qe qenke moj Mishel. :) Me behet qejfi.

Une tani ndjehem pa gjume dhe plot me mendime. :)

 • Postime: 7455
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#995 ne: 25-01-2007, 10:32:55
Po ke do të pushtosh dhe nga kush je pushtuar? LOL

Sa kurioze qe je mgjth nuk ta them... :D :P

sot ndihem prap i PUSHTETSHEM  :D

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
OXSA
#996 ne: 25-01-2007, 10:48:44
po ndjehem i merzitur...!!!
guest11984
#997 ne: 25-01-2007, 13:43:32
paksa nostalgjike......mb ase ka te beje kenga qe po degjoj "Luis Fonsi-Quien Te Dijo Eso
wiliams
#998 ne: 25-01-2007, 14:59:43
paksa nostalgjike......mb ase ka te beje kënga qe po dëgjoj "Luis Fonsi-Quien Të Dijo Eso
po po. :D :D.ajo kenga ka te beje :P se ka efekte anesore tamam si ilacet :D hmmmmm:

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer
agnesa
#999 ne: 25-01-2007, 17:59:46
ndihem e sterlodhur :S

Temat e fundit