Si ndjeheni ne kete moment? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 369480

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 369480

ne: 09-06-2006, 08:48:29
une ja kalova mire sot dhe per momentin ndihem shume mire  :)

#1 ne: 09-06-2006, 09:38:32
oho po baj qef un  ;).
si kurre me pare.

 • Postime: 298
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 09-06-2006, 09:55:54
Shume bukur ndihem

#3 ne: 10-06-2006, 01:20:45
si pergjumesh  pagjume:

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#4 ne: 10-06-2006, 13:05:59
pak si e trullosur nga dielli :D sa u ktheva nga plazhi, hehe.. kam marr ngjyre te lezetshme :-[

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5 ne: 10-06-2006, 13:12:32
Valla  ne keni vjedh Diellin neve ju te Brazilit.... :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#6 ne: 10-06-2006, 13:19:41
vallaj kshu po degjoj ore, se jo vetem nga juve por dhe andej nga USA i njejti muhabet :d... ene pastaj ankohen per ne se kemi kohe te keqe (?) ne dhe dimrin e kemi te bute :P

M'gjeni ca pasqyra, se ua dergoj me reflection :P LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7 ne: 10-06-2006, 13:23:23
Nuk eshte  pasqyrja ajo qe reflekton kendej.... :D
Jo mo jo leni pasqyrat se ia kam pagu bileten nja dy ,,apachi-ve,,  e du  mu ja fillu me  ata te mesohem se si e therrasin ata kohen e mire.,... :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#8 ne: 10-06-2006, 13:24:33
epo ec vet atehere :P gjen kendej diell por edhe hene te bukur :d LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#9 ne: 10-06-2006, 13:31:15
Paj s'eshte ide e keqe :P ...Po mi dreqee  edhe ti me lexo si  librin   ku e di qe une henen e kam fiksim,jo per gje po ma shton apetitin.... :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#10 ne: 10-06-2006, 13:33:52
po yjet cfare te bejne :P ta vrasin apo shtojne ate akoma me shume :d

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11 ne: 10-06-2006, 13:37:36
Jo jo edhe ato me  shtojne edhe me shum...Tash me  shkoj ne mendje ti numeroj yjet andej ku je ti :D,plus me i mar me vete  gjerat percjellese si   dy gota te bukura etj etj...... :P

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#12 ne: 10-06-2006, 13:41:26
te hengert romanticizmi ty ishalla, qe mendje e shpirt aty te punon, s'lodhesh hic LOL
hajt tashi, me trego te verteten :d cili ka qene akti yt me romantik qe ke bere per nje vajze :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#13 ne: 10-06-2006, 13:48:58
Ehhh...Me te tregu habitesh  edhe ti  edhe unë habitem se si  kam mundur te bëj...
Vjet gjatë veres ka qen këtu për ne  vizite(nga Finlanda) edhe unë i kam nja dy ,,ushtare,, te mi (d.m.th. qe me ndegjojne çka ti them bëjnë)  dhe i  dërgova unë ne  Kalane e Prizrenit,krejt pajisjet iu qova d.m.th.  tavoline karriga,vere,mish...Dhe iu thash me  me pergatit  atje darken edhe atë e ishim grill me vete kshtu qe të mos ftohet asgjë.
Edhe unë dola me te nëpër qytet dhe  po i them:të shkojmë   ne vizite na Kala(se naten atje nuk shkon njeri) dhe ajo me thot hajde  nuk e dinte qe i kishe pergatit surprize,neise kur kena mberi atje lart kur i ka pa qirinjt,tavolinen çdogjë u pat habitur.....Kjo është një nder me surpriza qe kam bo ne per te romantizmit... ;)
E kam  edhe një tjetër ama ajo a qen për dike tjetër..Kshu qe te tregoj me vonë ;)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#14 ne: 10-06-2006, 14:28:53
very thoughtful of you :)
po c'u be me vajzen, e sakatove :P... e pastaj e largove kshu :S
apo finlandeze puro ajo, e ti e do shqiptare akoma me puro :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#15 ne: 10-06-2006, 14:44:16
Jo jo  se preka hiq... :P.Se ish njefar gjysemshqiptare...P aramendo tash po te ish ndonje  puro se cka do kisha ba.... :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#16 ne: 10-06-2006, 15:00:58
une jam e paafte te paramendoj :P LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#17 ne: 10-06-2006, 15:16:52
Ami ti shof ato sy ihere.... hmmmmm:.......I tejkalon  biles.... :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#18 ne: 11-06-2006, 03:57:46
ashtu është Lefto, prandaj s'duhet me i pa, se bën -mas- :d e te dum te gjallë :P

Si ndihem sot?!  hmmmmm: si top sheqeri LOL

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 11-06-2006, 04:58:07
ashtu është Lefto, prandaj s'duhet me i pa, se bën -mas- :d e te dum te gjallë :P

Si ndihem sot?!  hmmmmm: si top sheqeri LOL


Po ti mi dreq... Aq do Leftoja, gjuhën naaaaaa e ka nxjerre, dy pellembe e kusur... :P Dhe ti flet për masë pastaj! Sa ia dashke te miren njerit... LOL

Mbeske, do edhe ca korrent shtese nga këto dy shtyllat binjake qe kam këtu para shtepise, se aq te larta dhe te fuqishme janë sa edhe i siperpermenduri do t'i kishte zili! LOL

Ah, sa për të mos dalë nga tema... Unë ndihem rehat fare.

#20 ne: 11-06-2006, 06:49:58
tani jam pak e merzitur

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 11-06-2006, 11:11:04
Me ka kap nje merzi keto ditet e fundit, qe nuk di se si ta largoj. :(

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 11-06-2006, 11:13:05
Une ndjehem shume mire  :)
Më ka kap një merzi këto ditet e fundit, qe nuk di se si ta largoj. :(
Bekim pas cdo shiu ka diell  ;)

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 11-06-2006, 11:15:11
Ishallah del dielli ca si shpejt. ;)

#24 ne: 11-06-2006, 13:24:27
mire fare :)

Temat e fundit