×

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 314808

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 314808

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#20300 ne: 31-05-2020, 19:55:18
Si ajo shprehja: Home Sweet Home 😊

 :perqafim :perqafim

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#20301 ne: 31-05-2020, 21:34:58

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#20302 ne: 01-06-2020, 14:13:10
Sa jam zgjuar dhe mire duket si fillim...😎🤪

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#20303 ne: 01-06-2020, 14:38:13
Me humor veror 🙂

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#20304 ne: 01-06-2020, 15:35:18
Ooooo sot jam kënaq 🍷🍷
Gëzuar Ditën e Femijeve 😍😂

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#20305 ne: 03-06-2020, 14:53:01
Si i sapo zgjuar..:D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#20306 ne: 03-06-2020, 19:13:08
i hutuar dhe  I deshperuar..po me vazhdoj edhe pak kohe kjo gjendje do hidhem nga ballkoni..por  kam frike se do perfundoj tek  ballkoni I komshijes
. :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#20307 ne: 05-06-2020, 23:34:47
Mire shum, plot me energjira..:P

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#20308 ne: 08-06-2020, 08:31:19
E freskët 😁

 • Postime: 224
Passion
#20309 ne: 10-06-2020, 10:28:01

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#20310 ne: 10-06-2020, 11:59:24
Per një vodka  :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#20311 ne: 10-06-2020, 13:56:08
Si i sapo zgjuar.

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#20312 ne: 14-06-2020, 14:32:23
E vec gjumë dua  :(
Koha eshte fajtore 🙄

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#20313 ne: 14-06-2020, 16:46:45
Mire shume, Po pij nje frappuccino ene I fill gud.🤪

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#20314 ne: 14-06-2020, 18:07:19
Opo gut u fillsh o Sterio 😂

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#20315 ne: 17-06-2020, 14:10:23
Si me pertaci per te ikur ne pune..:)

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#20316 ne: 20-06-2020, 11:45:35
Relax fundjavë 😁

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#20317 ne: 22-06-2020, 14:48:01
Përgjumësh 😬

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#20318 ne: 22-06-2020, 18:40:56
Si thpirt ndihem.

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#20319 ne: 23-06-2020, 10:01:09
Si ne pune, bejm sikur punojme cte bejm dhe ne. :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#20320 ne: 24-06-2020, 11:42:53
Si ne pune, bejm sikur punojme cte bejm dhe ne. :D

Mire andej Gjumasho :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#20321 ne: 26-06-2020, 13:55:55
Akoma ne krevat..:)

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#20322 ne: 29-06-2020, 15:38:09
E rraskapitur 🙈
Mezi po e pres ☕

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#20323 ne: 29-06-2020, 16:21:20
Fillova pune nga zyra dy dite ne jave dhe pjesa tjeter nga shtepia... sot si dita e pare ne zyre mire shume s’na ka pushuar goja nje sekonde... kishim akumuluar thashetheme per tre muaj... lol

By the way akoma skam filluar nai pune per sot..😂✌️

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#20324 ne: 30-06-2020, 06:26:55
Fillova pune nga zyra dy dite ne jave dhe pjesa tjeter nga shtepia... sot si dita e pare ne zyre mire shume s’na ka pushuar goja nje sekonde... kishim akumuluar thashetheme per tre muaj... lol

By the way akoma skam filluar nai pune per sot..😂✌️


😂😂😂😂
Mbare Tipi, mbare 😂
 

A janë të sigurta pishinat dhe plazhet këtë vit?

Nisur nga InfoZRubrika Udhetime / Pushime

Postimi i fundit 03-07-2020, 12:08:44
nga InfoZ
Sa para do të humbin këngëtarët shqiptarë këtë verë

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:29:08
nga InfoZ
revista who si ta quaj kete das.

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:02:19
nga InfoZ
Per nje bel te holle dhe me pak kilograme provoni kete metoden japoneze

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 20-06-2020, 11:49:55
nga erlehta
Si do ta komentonit kete?

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 20-05-2020, 14:21:05
nga Charlie