Si ndjeheni ne kete moment? - 814 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 369748

Si ndjeheni ne kete moment?

Vizitor · 20327 · 369748

  • Postime: 3239
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

#20325 ne: 02-07-2020, 08:09:30
Si neper gjume...ja te beje nje kafe te kthjellohem pak.

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

#20326 ne: 02-07-2020, 16:03:15
Mire shum, me mire se kaq prishet... :D

Temat e fundit