Si quhet antari sipër jush !!! - 5 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10423 · 149502

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10423 · 149502

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#100 ne: 07-03-2008, 22:58:23
Nafi :P

#101 ne: 07-03-2008, 23:00:36
Elpidha  LOL LOL

#102 ne: 07-03-2008, 23:15:12
kurje kjo shkurtimi i fjales elpidha LOL

#103 ne: 07-03-2008, 23:20:41
burbuqe

#104 ne: 07-03-2008, 23:22:05
Karafile :D

#105 ne: 07-03-2008, 23:25:49
Nazife

#106 ne: 07-03-2008, 23:30:54
o Qamile....vetem une e ti do e mbajne zjarrin sot ndezur


moj kete jave sme ke ne pune ta dish....sot te nisa ftesen e dasmes LOL

#107 ne: 07-03-2008, 23:41:25
o maksute as une sjam dhe kete jave. se duhet ta mbaj krahin mire ne mos e hengra ate bisturine e xhaxhi kasapit

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#108 ne: 08-03-2008, 16:00:37
Barbi  :D

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#109 ne: 08-03-2008, 16:29:32
arben


ku edi un

#110 ne: 08-03-2008, 17:17:07
Ylmije

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#111 ne: 08-03-2008, 17:21:23
Hyrishah. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#112 ne: 08-03-2008, 18:16:37
Lefter Kubanezi  :D :P

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#113 ne: 08-03-2008, 18:26:04
Rozeta,,Se i ka qejf rozen  ahah

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#114 ne: 08-03-2008, 18:27:40
ky siper...

Adriatik :)

#115 ne: 08-03-2008, 19:39:25
sadete

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#116 ne: 08-03-2008, 22:00:15
sadete
LOL LOL LOL

 me kujtove nje komshien time me kete emer...

ka pas 11 kalamaj ....

kjo siper....quhet Manushaqe :)

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#117 ne: 08-03-2008, 23:35:19
xhemile :P

#118 ne: 08-03-2008, 23:44:46
Tefik

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#119 ne: 08-03-2008, 23:51:36
Xhylizare. :D

#120 ne: 09-03-2008, 00:34:17
qaniu

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#121 ne: 09-03-2008, 00:38:20
Hakife.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#122 ne: 09-03-2008, 01:04:07
Zeqir :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#123 ne: 09-03-2008, 06:40:24
Hekuran :P

#124 ne: 09-03-2008, 10:06:04
Haneme

Temat e fundit