Si quhet antari sipër jush !!! - 6 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10423 · 150275

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10423 · 150275

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#125 ne: 09-03-2008, 19:31:59
wendy :)

#126 ne: 09-03-2008, 21:56:24
hurma'

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#127 ne: 09-03-2008, 23:20:24
Merlin

#128 ne: 10-03-2008, 12:46:57
John

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#129 ne: 10-03-2008, 18:10:56
Munire. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#130 ne: 10-03-2008, 18:23:27
mubengo....( kam nje shok klase me kete emer :D :D)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#131 ne: 10-03-2008, 18:30:21
Xhemile... :D(Xhemile Xhemile mos ma bon me hile  :D a e din ate kenge? :D)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#132 ne: 10-03-2008, 18:40:17
e kam degju..por vazhdimi smu kujtoka :P

ky siper..

muhamet :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#133 ne: 10-03-2008, 18:41:57
Ajshe. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#134 ne: 10-03-2008, 18:49:02
fredy......( mercur..apo dhe i afrohesh ne ca gjera..e di ti ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#135 ne: 10-03-2008, 18:51:37
hahahh...Aman sdua t'i afrohem hic. :D(edhe pse me pelqen kenga e tij pa mase  ;))Tanita(Tikaram e  njeh ti kte?) ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#136 ne: 10-03-2008, 19:20:09
ncuk..se kam degjuu..


ky siper?

abdurrahim :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#137 ne: 10-03-2008, 19:22:13
Hyrije kjo. :D

P.S.Shko ne youtube ne Tanita Tikaram e sheh kush eshte. ;)

#138 ne: 11-03-2008, 00:05:56
e njoh une. tanita kendon  twist in my subraite...dicka e ngjashme. ky quhet karafil

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#139 ne: 11-03-2008, 01:03:49
Ganime

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#140 ne: 11-03-2008, 07:20:35
Xhevrie.

#141 ne: 11-03-2008, 09:53:12
sadik

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#142 ne: 11-03-2008, 12:09:58
engjellushe :)

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#143 ne: 11-03-2008, 13:56:32
Zeqine :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#144 ne: 11-03-2008, 13:58:02
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 11-03-2008, 13:56:32
Zeqine :P

te hengshin dhelprat ty... :D

ky siper?

haki :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#145 ne: 11-03-2008, 14:45:46
Sanije :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#146 ne: 11-03-2008, 15:58:36
Nafije :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#147 ne: 11-03-2008, 17:36:21
Arap.(kreshtu quhej qeni im qe e kam pas para ca vjeteve  :D)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#148 ne: 11-03-2008, 18:39:38
chan :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#149 ne: 11-03-2008, 18:56:59
Chung. :D

Temat e fundit