Si quhet antari sipër jush !!! - 4 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10423 · 149883

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10423 · 149883

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#75 ne: 05-03-2008, 20:30:49
Ruzhdi :P

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#76 ne: 05-03-2008, 20:37:39
Sakine :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#77 ne: 05-03-2008, 20:38:34
Ja kam harru :D

#78 ne: 06-03-2008, 01:13:12
mazllem

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#79 ne: 06-03-2008, 20:15:16
Xhevrija kjo. :D

#80 ne: 06-03-2008, 23:25:10
sefer

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#81 ne: 07-03-2008, 15:55:50
Bukurije :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#82 ne: 07-03-2008, 16:02:18
zymbyle

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#83 ne: 07-03-2008, 16:07:59
Zylyf  :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#84 ne: 07-03-2008, 16:08:57
bedrie

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#85 ne: 07-03-2008, 16:11:04
Bedri

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#86 ne: 07-03-2008, 16:12:57
Manushaqe :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#87 ne: 07-03-2008, 16:13:16
qazim

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#88 ne: 07-03-2008, 16:50:19
Aqif :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#89 ne: 07-03-2008, 16:53:26
Bernard Show :)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#90 ne: 07-03-2008, 17:31:00
Qamile :D

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#91 ne: 07-03-2008, 17:38:01
Karafile :D  :P

#92 ne: 07-03-2008, 17:44:39
mahmut

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#93 ne: 07-03-2008, 17:47:47
Sa e keqe je :P

Ti Nexhmije po dhe nje Hoxha nga mbrapa :D

#94 ne: 07-03-2008, 18:02:58
Berni LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#95 ne: 07-03-2008, 18:20:32
Aqife  LOL LOL LOL

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#96 ne: 07-03-2008, 19:14:24

   Sabit

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#97 ne: 07-03-2008, 19:21:55
Xhevahir :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#98 ne: 07-03-2008, 19:23:21
Ajkuna :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#99 ne: 07-03-2008, 19:35:49
Nafije :D

Temat e fundit