Si quhet antari sipër jush !!! - 386 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10416 · 135410

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10416 · 135410

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#9625 ne: 05-04-2011, 21:49:56
ket e njoh e kam pas shok te ngusht ne ushtri, e quajn timi :D :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9626 ne: 06-04-2011, 08:18:11
As une kete se zbuloj :D :D

;) pa merak se as une ty :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#9627 ne: 06-04-2011, 09:02:17
mirenegjes zenejpe :P

si fjete:D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9628 ne: 06-04-2011, 09:44:56
:D shume mire faleminderit Beqir

po si fjete ?
mire je?

 • Postime: 4261

#9629 ne: 06-04-2011, 12:21:52
;) pa merak se as une ty :D

lol Mua me njohin ska problem :D


Kjo Shukrije :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9630 ne: 06-04-2011, 14:33:37
ashtu e? a ta them pastaj :D  Kimet ????!!

 • Postime: 4261

#9631 ne: 06-04-2011, 16:55:26
E them edhe une pastaj :D :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#9632 ne: 06-04-2011, 21:41:03
Tofik  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9633 ne: 07-04-2011, 08:01:11
E them edhe une pastaj :D :D

:D thua qe e thua? ashtu e?

 • Postime: 4261

#9634 ne: 07-04-2011, 09:54:14
Jo mi jo se them edhe po ma vene pistoleten te koka :D :D


Kjo Xhevrije e ka :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9635 ne: 07-04-2011, 10:03:44
kurse ti, Karikator LOL

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#9636 ne: 07-04-2011, 22:52:08
Ermela :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#9637 ne: 09-04-2011, 11:52:14
hajdar :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9638 ne: 11-04-2011, 09:52:07
Besmir :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#9639 ne: 11-04-2011, 10:07:50
Ku je moj Premtime :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9640 ne: 11-04-2011, 10:17:43
LOL foli Perparimi :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#9641 ne: 11-04-2011, 10:20:24
Si kalove dje o Gjelberime?

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9642 ne: 11-04-2011, 10:31:13
eh qe thua ti Adhurim dola qe ne pike te mengjesit por kisha parkuar makinen ne nje vend qe sduhej dhe ma kishin marr me karroatrec...

mu desh te hiqja te zinjte e ullirit per ta nxjerr ( se ma kane marr dhe 2 here te tjera dhe jam e njohur atje :D)

e me iku dita kot me kot pastaj se mu prish terezia :@

ti mire ia kalove ne fundjave?

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#9643 ne: 11-04-2011, 10:49:36
mire moj mire.kam dal ne piknik me shoqerin.dje isha ne stadion,e keshtu me rradhe.

Po kam then qe sdi te parkosh ti moj Zylbeare.

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9644 ne: 11-04-2011, 10:58:01
Blerim :D une di te parkoj e mjaft mire madje por Tirane eshte bere problem, ske ku te lesh makinen...shembull:Bashkia e Tiranes me duket  tek Taiwan ka nxjerr bicikleta me qera per perdorim ditor se skane njerzit ku lene makinat.

me beso eshte shume problem, une dhe pse e kam parkimin te blere tek shtepia me ndodh qe me zene hyrjen e me ngelet makina jashte.

 • Postime: 4261

#9645 ne: 11-04-2011, 11:18:41
Trendeline quhet kjo :D

 • Postime: 2173

#9646 ne: 11-04-2011, 14:59:52
Karhaman :-[

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#9647 ne: 11-04-2011, 16:51:03
: mjeran :

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#9648 ne: 11-04-2011, 23:07:58
Ky duhet te kete shume emra  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9649 ne: 12-04-2011, 14:36:05
Olta ose Denisa :D

Temat e fundit