Si quhet antari sipër jush !!! - 390 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10416 · 136407

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10416 · 136407

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#9725 ne: 25-07-2011, 10:20:14
manjola

 • Postime: 12743

#9726 ne: 25-07-2011, 10:23:57
Igli

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#9727 ne: 25-07-2011, 10:28:10
miranda

 • Postime: 12743

#9728 ne: 25-07-2011, 11:20:41
rrapush

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9729 ne: 25-07-2011, 11:21:42
Anjushka :D :D (per kete e ka Pirro Kengen ;) )

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#9730 ne: 25-07-2011, 11:31:11
eli

 • Postime: 4261

#9731 ne: 25-07-2011, 11:36:26
Nexh :D

 • Postime: 12743

#9732 ne: 25-07-2011, 12:11:37
Maksut

 • Postime: 12743

#9733 ne: 25-07-2011, 12:11:50
Anjushka :D :D (per kete e ka Pirro Kengen ;) )

se gjete e kishte per anjushken e vet ai....

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9734 ne: 25-07-2011, 12:13:15
me beso mua se ma ka thene: sec nje mishel -mishel tek zeri tha qe ma heq zarin :D :D


madje ai la dhe inven per ty kot dolen fjalet qe e la ajo :D :D

ehhhh mishel e shef cke bo :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#9735 ne: 25-07-2011, 12:13:51
mirsada ;)

 • Postime: 4261

#9736 ne: 25-07-2011, 12:25:59
Bunjamin :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#9737 ne: 25-07-2011, 12:28:10
dimitri

 • Postime: 12743

#9738 ne: 25-07-2011, 16:30:32
dhimitraq

 • Postime: 266

#9739 ne: 25-07-2011, 17:28:28
Zenepe

 • Postime: 12743

#9740 ne: 26-07-2011, 16:08:30
rruzhdi

 • Postime: 75

#9741 ne: 26-07-2011, 16:54:12
mishelina :D :P

 • Postime: 12743

#9742 ne: 26-07-2011, 16:56:05
Teuta... :P

 • Postime: 266

#9743 ne: 26-07-2011, 20:24:01
Gjyle           (na gjej naj emer tironsi mo) :perqafim

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#9744 ne: 27-07-2011, 11:07:04
artur

 • Postime: 12234

#9745 ne: 27-07-2011, 11:07:59
tafil :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#9746 ne: 27-07-2011, 11:09:16
hasan :P

 • Postime: 12234

#9747 ne: 27-07-2011, 11:10:16
lasgush  :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#9748 ne: 27-07-2011, 11:10:34
Obama LOL

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#9749 ne: 27-07-2011, 11:23:07
shqiponja

Temat e fundit