Si quhet antari sipër jush !!! - 392 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10423 · 149377

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10423 · 149377

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#9775 ne: 30-07-2011, 23:02:03
Moll.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9776 ne: 30-07-2011, 23:03:27
hajri

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#9777 ne: 30-07-2011, 23:06:00
Haxhire                     (si ajo kenga Haxhire moj Haxhire .... .)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9778 ne: 30-07-2011, 23:07:13
karafil lol

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#9779 ne: 30-07-2011, 23:10:13
karafilat e shkodres                       :P                              DILA :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9780 ne: 30-07-2011, 23:46:46
dule

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#9781 ne: 31-07-2011, 07:21:01
Manushaqe.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9782 ne: 31-07-2011, 11:39:09
iiiiiiiii  :(
kshu me ka pas thirr vetem nje ne forum LOL LOL LOL

Hajdar lol

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9783 ne: 31-07-2011, 11:52:39
shamunaqe :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#9784 ne: 31-07-2011, 12:23:15
Hallvasije   ose   Sheqerpare  ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9785 ne: 01-08-2011, 09:51:14
Bukurosh LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9786 ne: 01-08-2011, 10:01:29
Omelsine

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9787 ne: 01-08-2011, 10:02:53
bakllava LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9788 ne: 01-08-2011, 10:07:08
Kadaife LOL

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9789 ne: 01-08-2011, 10:36:39
lulekuqe

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9790 ne: 01-08-2011, 13:18:21
bashkim

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9791 ne: 01-08-2011, 13:20:44
besa

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9792 ne: 01-08-2011, 13:26:12
Kamer  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9793 ne: 01-08-2011, 13:27:51
Berni dhe boll e ka

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9794 ne: 01-08-2011, 22:18:37
Eva

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9795 ne: 02-08-2011, 11:24:15
Adam :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#9796 ne: 02-08-2011, 11:59:02
une e di por nuk shkel privacine e tjetrit ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9797 ne: 02-08-2011, 12:27:01
ashtu te lumte...

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#9798 ne: 02-08-2011, 12:56:13
ashtu te lumte...
...jam njesh per sekrete.. ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9799 ne: 02-08-2011, 13:07:14
i know i know....ti edhe gjithe zeri yt LOL

Temat e fundit