Si quhet antari sipër jush !!! - 394 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10418 · 143689

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10418 · 143689

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#9825 ne: 06-08-2011, 23:19:20
Rabije                        sbohet nomi me ti perserit ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9826 ne: 07-08-2011, 02:47:50
eeeeee muhabet i gjate

ky Mahmut

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#9827 ne: 07-08-2011, 08:03:30
Jetnote

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9828 ne: 07-08-2011, 09:52:55
kujtim

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#9829 ne: 08-08-2011, 18:12:45
Harres. ;)

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9830 ne: 09-08-2011, 14:26:25
Kastriote :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9831 ne: 09-08-2011, 16:29:03
mamica

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9832 ne: 10-08-2011, 09:40:45
Kadime  :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#9833 ne: 11-08-2011, 01:23:13
Blerina :D

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9834 ne: 11-08-2011, 09:39:11
Toni

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#9835 ne: 11-08-2011, 13:00:51
Sevdije :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#9836 ne: 11-08-2011, 13:01:32
Karahman :-[

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#9837 ne: 11-08-2011, 13:02:38
E hongsh dhe te befte mire LOLKy Pishpirik LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#9838 ne: 11-08-2011, 13:05:18
eshte emer turk..nuk hahet hmmmmm:

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9839 ne: 11-08-2011, 13:29:51
Hason

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#9840 ne: 11-08-2011, 15:43:32
Angjelina :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9841 ne: 14-08-2011, 12:41:15
Qazim :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9842 ne: 14-08-2011, 17:21:03
Veton

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9843 ne: 14-08-2011, 18:44:37
Blerina

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#9844 ne: 14-08-2011, 20:18:57
Perikli  :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9845 ne: 14-08-2011, 20:26:29
O teta Oglla :D

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#9846 ne: 14-08-2011, 21:12:57
se di  :P

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9847 ne: 14-08-2011, 21:15:12
O Nazlie ku je moj?

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#9848 ne: 14-08-2011, 21:22:19
ja Hasan kendej rrotull , po ti ?> LOL

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9849 ne: 14-08-2011, 21:27:53
hic moj Mukadeze, po pres Gjylabien :D

Temat e fundit