Si quhet antari sipër jush !!! - 395 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10418 · 143688

Si quhet antari sipër jush !!!

· 10418 · 143688

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#9850 ne: 14-08-2011, 21:30:51
hic moj Mukadeze, po pres Gjylabien :D


ou don omar , po kush o kjo ?

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9851 ne: 14-08-2011, 21:32:50
Eshte ajo shoqja jote e mban mend :D

o Zibide, ca bere sot?

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#9852 ne: 14-08-2011, 21:34:48
Eshte ajo shoqja jote e mban mend :D

o Zibide, ca bere sot?


jeni pajtu reeeee ??????????????????? hic asgje muharem ahahha

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9853 ne: 14-08-2011, 21:36:47
Po jo moj dhe ti.

Cke moj Argetime?Pse bertet?

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#9854 ne: 14-08-2011, 21:39:06
he Akuarium bertita se me erdh cudi :P

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9855 ne: 14-08-2011, 21:40:00
Ah moj Ava, nuk u mesove nje here :P

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9856 ne: 15-08-2011, 12:19:45
Nani Nani  :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#9857 ne: 16-08-2011, 23:44:49
Myrvete :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#9858 ne: 07-09-2011, 13:39:33
ky ka cdo muaj nje emer.
.por me duket se edhe 1 jave e quajne Muzllum :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9859 ne: 07-09-2011, 13:40:25
Leo

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#9860 ne: 07-09-2011, 13:42:29
KARAfile :-[

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#9861 ne: 07-09-2011, 13:42:39
armagedone :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9862 ne: 07-09-2011, 13:43:37
gazmend

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#9863 ne: 07-09-2011, 13:44:06
Bond Xhejms Bond. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9864 ne: 07-09-2011, 13:49:35
hihhihihihi

ky 007

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#9865 ne: 07-09-2011, 15:04:53
Anjeza :D  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9866 ne: 07-09-2011, 15:05:58
uuuuu Mazllemi LOL

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#9867 ne: 18-09-2011, 13:35:38
Xinxerfile .

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9868 ne: 18-09-2011, 15:29:05
leone

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#9869 ne: 18-09-2011, 15:34:00
Pantera  ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9870 ne: 19-09-2011, 10:16:24
Carlo

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9871 ne: 19-09-2011, 10:41:25
Shakira :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9872 ne: 19-09-2011, 10:43:47
tefta

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9873 ne: 19-09-2011, 10:51:53
Burbuqe

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9874 ne: 19-09-2011, 10:52:47
Manushaqe  :P

Temat e fundit